Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Domantas Vilys trečiajame kėlinyje tiesiog siautėjo ant parketo, o jo vedamas Kėdainių Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (9-23) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nutraukė trijų nesėkmių paeiliui seriją bei sugadino 45-ąjį Nenado Čanako gimtadienį.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 95:88 (27:28, 18:23, 27:12, 24:25) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ (20-11) krepšininkus.

Reguliariajame sezone „Nevėžis-Optibet“ nugalėjo „Lietkabelį“ 3 kartus iš 4.

Laimėję kėdainiečiai išlieka turnyrinės lentelės dugne ir viena pergale atsilieka nuo ant devintojo laiptelio esančio Klaipėdos „Neptūno“ (10-21). Tiesa, uostamiesčio krepšininkai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Tuo metu suklupęs „Lietkabelis“ išlieka trečioje pozicijoje, tačiau jiems ant kulnų lipa Utenos „Juventus“ (20-12).

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie prieš ilgąją pertrauką po Džorždė Gagičiaus dėjimo iš viršaus įgijo 6 taškų pranašumą (51:45).

Trečiajame kėlinyje „Nevėžis-Optibet“ perėmė iniciatyvą ir tai padarė Vilio dėka. Gynėjas aikštelėje surengė tikrą šou, per ketvirtį pelnė 16 taškų, pataikė visus 4 mestus tritaškius ir po jo tolimo šūvio prieš lemiamas 10 minučių svečiai pirmavo 9 taškais (72:63).

Trečiąjį kėlinį Kėdainių ekipa laimėjo 27:12.

Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos po Sedricko Barefieldo tolimo metimo svečiai nutolo per 14 taškų (83:69), tačiau Čanako auklėtiniai spurtavo 13:4 ir po Margirio Normanto tritaškio likus pusantros minutės priartėjo iki 5 taškų (82:87).

Vis dėlto kėdainiečiai pelnė 4 taškus be atsako ir įtvirtino pergalę.

Daugiausia pelno: Kyle Vinales

„Nevėžį-Optibet“ į pergalę vedė Vilys, kuris per 27 minutes pelnė 21 tašką (3/4 dvit., 5/10 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 24 naudingumo balus.

Panevėžiečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Normantas. Gynėjas per 22 minutes pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 5/5 trit., 1/1 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Margiris Normantas 22 (5/5 trit.), Kyle'as Vinalesas 13 (3/10 dvit., 2/8 trit.), Džordže Gagičius 12 (4/10 dvit., 5 kld.), Gytis Masiulis (4/4 dvit., 6 atk. kam.) ir Paulius Valinskas (4/9 dvit., 3 per. kam.) po 10, Vytenis Lipkevičius 7.

„Nevėžis-Optibet“: Domantas Vilys 21 (5/10 trit.), Arielis Hukporti 13 (5/10 dvit., 5 atk. kam.), Rafa Luzas (3/5 trit., 6 rez. perd.) ir Julius Jucikas (6/8 dvit.) po 12, Sedrickas Barefieldas 11 (4 rez. perd.), Justas Tamulis 10 (2/4 trit., 6 rez. perd.), Julius Kazakauskas 9 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Grantas Vasiliauskas 7.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (14)
Px
jai ne Kiltinavičiaus išėjimas sezono metu, manau kovotu dėl 5-6vietos db...bet Bulota žino ka daro....Gaila Nevėžio ,bet šis sezonas nieko išskirtinis, nors galėjo būti 😐
2021-04-24
+1
super sukovojo Kedainiai.bet gale pradejo kinkos drebet ir priartejo Kabelis.gerai kad uzteko tu 7tasku.nes jai ne susikrauta persvara butu šaka...
2021-04-24
-1
Nevezis
Tai Neveziui Liko suzaist du Kart su Siauliais Zalgiriu ir Rytu tai cia sudetinga bus
+1
cia siti kur sake reguliariam sezone antri bus...