Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Be Domanto Sabonio žaidusi Indianos „Pacers“ (28-31) mačo pabaigoje spurtavo 12:0 ir namuose 115:109 (35:25, 23:36, 26:21, 31:27) įveikė Detroito „Pistons“ (18-43), kuri vertėsi be Deivido Sirvydžio.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Po šios pergalės „Pacers“ Rytų konferencijoje užima devintąją vietą. „Pistons“ žengia paskutinėje pozicijoje.

Likus 4 minutėms ir 41 sekundei „Pistons“ turėjo 4 taškų persvarą (101:97), bet tuomet Indianos krepšininkai atsakė spurtu ir po kelių minučių jau užtikrintai valdė situaciją – pirmavo 8 taškais (109:101).

Indianos komandai Malcolmas Brogdonas per 36 minutes pelnė 26 taškus (6/15 dvit., 3/6 trit., 5/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Carisas LeVertas pridėjo 25 taškus (9/14 dvit., 7/13 baud.).

„Pacers“ vertėsi ne tik be nugaros skausmus jaučiančio Sabonio, bet ir kito aukštaūgio Myleso Turnerio, o kovą dėl kamuolių komanda pralaimėjo 39-62.

„Pacers“ suklydo tik 4 kartus.

Detroito ekipos gretose išsiskyrė Masonas Plumlee, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 17 taškų (7/9 dvit.), 21 atkovotas kamuolys ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Pistons“ svečiuose pralaimėjo šeštą mačą iš eilės.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 26 (6/15 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam.), Carisas LeVertas 25 (9/14 dvit., 7 atk. kam.), Edmondas Sumneris 22 (5/10 dvit., 4/5 trit.), Dougas McDermottas 18 (7/8 dvit.).

„Pistons“: Jerami Grantas 25 (7/16 dvit., 2/8 trit.), Masonas Plumlee 17 (7/9 dvit., 21 atk. kam.), Isaiah Stewartas 13 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Cory Josephas (2/3 trit., 4 rez. perd.) ir Joshas Jacksonas po 12.