Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Viena prasčiausių šio sezono NBA komandų Minesotos „Timberwolves“ (17-44) užfiksavo staigmeną.

Rezultatyvūs perdavimai 4

70 taškų pelniusio trio vedama ekipa svečiuose 101:96 (26:40, 26:18, 30:16, 19:22) palaužė pirmoje Vakarų konferencijos vietoje žengiančią Jutos „Jazz“ (44-16), kuri vis dar verčiasi be susižeidusio Donovano Mitchello.

„Timberwolves“ šį sezoną iškovojo tik 17-ą pergalę, o iš jų dvi buvo pasiektos Jutoje. „Jazz“ namie suklupo tik ketvirtą kartą šį sezoną.

Nugalėtojams Karlas-Anthony Townsas pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 2/7 trit., 4/6 baudų) ir atkovojo 12 kamuolių.

Klubo naujoko Anthony Edwardso sąskaitoje per 36 minutes buvo 23 taškai (5/9 dvit., 4/10 trit.), 9 atkovoti ir 5 perimti kamuoliai bei 4 rezultatyvūs perdavimai.

D'Angelo Russellas taip pat pridėjo 23 taškus.

Jutos komandai Bojanas Bogdanovičius per 36 minutes pelnė 30 taškų (4/7 dvit., 7/13 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“ perėmė 13 kamuolių, kai „Jazz“ atėmė 9 kamuolius.

„Jeigu atiduodame tiek daug atakų, tuomet mums tampa praktiškai neįmanoma (laimėti). Tuomet kitus aspektus privalai atlikti beveik tobulai“, – sakė „Jazz“ vairininkas Quinas Snyderis.

„Jazz“ pirmajame kėlinyje surinko 40 taškų, o per likusius tris kėlinius – 56 taškus.

Pirmoje rungtynių pusėje dėl neįvardytos traumos vienas iš mačo teisėjų Billas Kennedy išėjo į rūbinę. Likusį rungtynių laiką mačui vadovavo du teisėjai.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 30 (4/7 dvit., 7/13 trit.), Mike'as Conley 18 (7 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 15, Rudy Gobertas 9 (17 atk. kam., 5 kld.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 24 (12 atk. kam.), Anthony Edwardsas (9 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam.) ir D'Angelo Russellas (5/8 dvit., 3/10 trit.) po 23, Joshas Okogie 8.

Žalgiris
Neparankūs todėl ir pralošė. Bet vistiek Jazz yra geriausia šio sezono komanda ir šis pralaimėjimas nieko nekeičia.