Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Fantastišką lemiamą ketvirtį sužaidusi „Barcelona“ (28-4) parsiveža pergalę iš Andoros.

Gimimo vieta: Barcelona, Ispanija

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 79:63 (26:23, 18:14, 10:18, 25:8) įveikė Andoros „MoraBanc“ (12-16) klubą su Sauliumi Kulviečiu priešakyje.

Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai turėjo minimalų pranašumą (55:54), tačiau per paskutines minutes aikštėje dominavo katalonai, ketvirtąjį kėlinį laimėję 25:8.

Nugalėtojus į priekį vedė jaunasis Leandro Bolmaro, sužaidęs karjeros rungtynes. Argentinos talentas per 27 minutes įmetė 26 taškus (5/6 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus.

Geriausią savo mačą po sugrįžimo iš NBA sužaidė Pau Gasolis. Veteranas per 22 minutes surinko 16 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 19 naudingumo balų.

Gasolio pasirodymas:

Jasikevičius šiose rungtynėse poilsio suteikė Nikola Mirotičiui, Brandonui Daviesui, Nickui Calathesui ir Cory Higginsui.

Šeimininkams Kulvietis per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, tiek pat kartų suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

„MoraBanc“: Clevenas Hannah 18 (6 rez. perd., 23 naud.), Oriolas Pauli 13, ..., Saulius Kulvietis 5.

„Barcelona“: Leandro Bolmaro 26 (5/6 dvit., 4/5 trit., 32 naud.), Pau Gasolis 16 (8 atk. kam.), Rolands Šmits 9.