Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Kauno „Žalgiris“ (27-3) išliko pergalingame kelyje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Rezultatyvūs perdavimai 9

Rezultatyvioje dvikovoje Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 105:86 (25:26, 29:19, 28:18, 23:23) įveikė „Šiaulius“ (11-20).

Karjeros rungtynes LKL sužaidė Karolis Lukošiūnas. Žalgirietis per 17 minučių pelnė 17 taškų (1/1 dvit., 5/6 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų. Snaiperis pakartojo rezultatyvumo ir pagerino naudingumo balų rekordą.

„Žalgiris“ pataikė 15 tritaškių iš 28 (54 proc.), o šiauliečiai įmetė 13 iš 33 (39 proc.).

Trečiojo kėlinio pradžioje Arminas Urbutis pataikė tritaškį ir priartino šeimininkus iki 6 taškų (48:54), tačiau tada „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 13:4 ir po šio smūgio Saulės miesto ekipa atsitiesti nebesugebėjo – 52:67.

Ketvirtajame kėlinyje veidą susižeidė Elvaras Fridrikssonas, kuris po nesėkmingo epizodo į aikštę nebegrįžo.

Kauniečiams šimtąjį tašką 39-ąją minutę įmetė Steve'as Vasturia – 101:84.

Šiose rungtynėse svečiai vertėsi be Augustine‘o Rubito ir Patricio Garino.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Thomasas Walkupas, kurio sąskaitoje per 23 minutes – 8 taškai (0/1 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti ir 6 perimti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Šiaulių komandai Arminas Urbutis per 24 minutes pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 19 (7/8 dvit., 7 atk. kam., 4 kld., 24 naud.), Eimantas Stankevičius 16 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Andy Van Vlietas 12 (2/5 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Mindaugas Lukauskis 11, Kaspars Berzinš 10 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Elvaras Fridrikssonas 9 (7 rez. perd., 5 kld.).

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 18 (4/4 dvit., 3/4 trit.), Karolis Lukošiūnas 17 (5/6 trit.), Paulius Jankūnas 14 (2/2 trit., 5 atk. kam.), Marius Grigonis 13 (2/3 trit., 7/8 baud.), Joffrey Lauvergne'as 11 (5/8 dvit.), Thomasas Walkupas (2/4 trit., 9 rez. perd., 6 per. kam., 22 naud.), Martinas Gebenas (4/4 dvit.) po 8.

Atrinkti (0) Visi (11)
Lukošiuonas degantis, bet leido tik 16min. aš suprantu, kad Styvas patinka treneriui, bet neskanu kai rezultatyviausias pirmos pusės žaidėjas nepakyla antroje pusėje. Šiaip smagiai susižiūrėjo, daug taiklių metimų :) tik kur Rokas? LKL jam neturėtų būti problemų... bet kažkaip antroje sezono pusėje nebetas.. kartais sublizga, bet bendras vaizdas šiektiek nuvilia... gal perdaug užsihaipinę buvom pradžioje sezono