Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) svarbią pergalę pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (11-21), kuris išvykoje 86:72 (19:19, 19:19, 30:17, 18:17) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (12-20).

Rezultatyvūs perdavimai 8

Klaipėdiečiai visus keturis kartus šiame reguliariajame sezone įveikė Pasvalio klubą. Dabar uostamiesčio klubas pakilo į aštuntą vietą ir pergalių skaičiumi pavijo 7-oje vietoje žengiančius „Šiaulius“.

Iki ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ turėjo pranašumą, kurį padėjo išsaugoti Yannickas Franke ir Edgaras Želionis, kuomet varžovai artėjo – 38:34. Vis tik jau kėlinio pabaigoje iš pranašumo nieko neliko (38:38).

Po pertraukos Neptūnas“ tritaškių dėka iniciatyvą perėmė – 44:41. Deividas Gailius ir Norbertas Giga šiuo ginklu varžovus žudė, dar taškų pridėjo Martynas Mažeika, tad pranašumas tapo dviženklis – 56:46. Šeimininkų bandymai priartėti buvo atremti ir prieš paskutinį ketvirtį klaipėdiečiai turėjo tvirtą persvarą – 68:55.

Paskutinio kėlinio metu pasvaliečiams niekaip nesisekė pakeisti situacijos (60:74), o Benas Griciūnas ir Matas Jogėla galutinai pražudė „Pieno žvaigždes“.

Žygimantas Janavičius per 29 minutes pelnė 18 taškų (8/8 dvit., 0/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir rinko 29 naudingumo balus. Jam tai buvo antras efektyviausias sezono mačas „Betsafe-LKL“.

Martyno Mažeikos sąskaitoje – 22 taškai, o tai antras rezultatyviausias jo sezono mačas.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 18 (7 atk. kam.), Edgaras Želionis 15 (1/6 trit., 5 atk. kam.), Yannickas Franke 14, Branko Mirkovičius 11, Tomas Lekūnas 6.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 22 (5/7 trit.), Žygimantas Janavičius 18 (8/8 dvit., 8 rez. perd., 29 naud. bal.), Deividas Gailius 13 (8 atk. kam.), Matas Jogėla 12, Benas Griciūnas 10.