Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Arnoldas Kulboka sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, tačiau jo atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (7-24) vėl pralaimėjo.

Gimimo vieta: Marijampolė, Lietuva

Šį kartą Bilbao krepšininkai išvykoje 90:99 (33:17, 18:25, 21:30, 18:27) nusileido „Valencia“ krepšininkams (20-11).

Bilbao krepšininkai antrojo kėlinio pradžioje turėjo 21 taško persvarą (38:17), tačiau dar prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai rezultatą išlygino – 72:72.

Kulboka per 29 minutes pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.) ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Puolėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Lietuviui tai buvo antras pagal rezultatyvumą mačas sezone. Kulbokos sezono rezultatyvumo rekordas yra 23 taškai.

Kitas Bilbao klubo lietuvis Regimantas Miniotas susirgo koronavirusu ir mačui registruotas nebuvo.

„RETAbet“ žengia 18-oje vietoje, kuri po sezono reikštų iškritimą į žemesnį divizioną. Likus penkiems mačams Bilbao ekipą nuo 17-oje vietoje esančios Madrido „Estudiantes“ skiria 2 laimėjimai.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 22 (22 naud.), Bojanas Dubljevičius 18 (6/7 dvit., 10 atk. kam., 31 naud.), Nikola Kaliničius 13, Samas Van Rossomas 11, Derrickas Williamsas 10.

„RETAbet“: Arnoldas Kulboka 20, Jaroslawas Zyskowskis 19, Johnas Jenkinsas 17, Jaylonas Brownas 12.