Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Trejas rungtynes dėl šlaunies traumos praleidęs Kevinas Durantas į rikiuotę grįžo lyg niekur nieko, o Bruklino „Nets“ (41-20) iškovojo dar vieną pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Steve‘o Nasho auklėtiniai namuose 128:119 (27:32, 32:29, 38:31, 31:27) palaužė vienus iš Vakarų konferencijos lyderių Finikso „Suns“ (42-18).

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs Durantas per 28 minutes surinko 33 taškus (10/18 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud.), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką bei 1 klaidą.

Kyrie Irvingas prie pergalės pridėjo 34 taškus (5/12 dvit., 5/7 trit., 9/9 baud.), 12 rezultatyvių perdavimų, 6 sugriebtus kamuolius ir 3 klaidas.

„Nets“ atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Irvingas pataikė dvitaškį, Blake‘as Griffinas pelnė taškus su pražanga, Durantas pridėjo 4 taškus iš eilės, o Bruklino ekipa laimėjo atkarpą 11:2 bei susikrovė 16 taškų pranašumą – 113:97.

„Buvo puikus startas, – po pergalės sakė Durantas. – Tikėkimės, kad tai pavyks pratęsti.“

„Mano mėgstamiausias dalykas apie jį yra, kaip jis mėgsta žaisti krepšinį, – apie Durantą sakė Griffinas. – Kai jis yra priverstas praleisti rungtynes, jį tai žudo. Buvo smagu vėl matyti jį žaidžiantį.“

„Nets“: Kyrie Irvingas 34 (5/12 dvit., 5/7 trit., 9/9 baud., 6 atk. kam., 12 rez. perd.), Kevinas Durantas 33 (10/18 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Blake'as Griffinas 16 (4/6 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jeffas Greenas (5/8 dvit., 5 atk. kam.) ir Joe Harrisas (3/7 dvit.) po 10, Tyleris Johnsonas 8 (2/4 trit.).

„Suns“: Devinas Bookeris 36 (8/19 dvit., 4/5 trit., 8/9 baud.), Deandre Aytonas (9/12 dvit., 13 atk. kam.) ir Torrey Craigaas (4/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud., 14 atk. kam.) po 20, Chrisas Paulas 14 (2/5 trit., 8 rez. perd., 6 kld.), Cameronas Johnsonas 9 (1/5 trit.), Mikalas Bridgesas 7.