Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Bogdanas Bogdanovičius pakartojo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą, o Atlantos „Hawks“ (34-27) pasiekė pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 111:104 (26:29, 17:22, 27:27, 41:26) pranoko Milvokio „Bucks“ (37-23) krepšininkus.

Bogdanovičius per 37 minutes pelnė 32 taškus (6/10 dvit., 6/11 trit., 2/3 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo 1 kamuolį bei 2 sykius suklydo.

„Hawks“ ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį deficitą (70:80), tačiau tuomet perėmė iniciatyvą. Danilo Gallinari bei Clintas Capela realizavo baudas, Kevinas Huerteris pridėjo dvitaškį, o šeimininkai laimėjo atkarpą 9:2 bei sumažino deficitą iki 3 taškų – 79:82.

Atlantos ekipa rungtynes perlaužė ketvirčio viduryje. Bogdanovičius bei Lou Williamsas smeigė po tritaškį, serbas pridėjo dar vieną tolimą metimą, Johnas Collinsas realizavo baudą, o „Hawks“ spurtavo 13:1 bei patys įgijo dviženklį pranašumą – 101:90.

„Bucks“ buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio, tačiau prasidėjus paskutinei minutei Williamsas atseikėjo tolimą metimą ir galutinai uždarė rungtynes (107:97).

„Turėjau blogesnių rungtynių, kuriose negalėjau pelnyti taškų, – paklaustas, apie turėtą 7 pramestų metimų seriją, sakė Williamsas. – Mano pasitikėjimas niekada neišgaruoja. Tokiems taškų rinkėjams kaip aš pakanka vieno metimo ir paskui jau galime pataikyti 10 iš eilės.“

Milvokio ekipos neišgelbėjo ir galingas Giannio Antetokounmpo pasirodymas: 31 taškas (10/14 dvit., 1/3 trit., 8/10 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai bei 2 klaidos.

„Manau, kad antroje mačo dalyje užklimpome purve, – sakė „Bucks“ strategas Mike‘as Budenholzeris. – Nepadarėme pakankamai ir sveikinimai Atlantai. Jie žaidė gerai ir puikiai užbaigė ketvirtąjį kėlinį.“

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 32 (6/10 dvit., 6/11 trit., 3 per. kam.), Kevinas Huerteris 20 (8/9 dvit., 1/5 trit.), Johnas Collinsas 18 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Danilo Gallinari (8/8 baud.) ir Lou Williamsas (4/7 trit., 6 rez. perd., 4 kld.) po 15.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (10/14 dvit., 8/10 baud., 14 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Khrisas Middletonas 23 (6/13 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam.), Jrue Holiday 19 (8/10 dvit., 5 atk. kam., 11 rez. perd.), Brookas Lopezas 11 (3 blok.), Bobby Portis 10 (2/3 trit., 5 atk. kam.).