Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Stephenas Curry vėl liepsnojo ties tritaškio linija, o jo vedami „Golden State Warriors“ (31-30) pasiekė nelengvą pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 13

Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose 117:113 (32:39, 31:26, 31:27, 23:21) palaužė Sakramento „Kings“ (24-36) ir pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

Curry per 38 minutes pelnė 37 taškus (4/7 dvit., 7/14 trit., 8/11 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau 7 sykius suklydo.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes Tyrese‘as Haliburtonas sėkmingai užbaigė reidą link krepšio ir persvėrė rezultatą „Kings“ naudai (111:110).

Vis dėlto Kelly Oubre pelnė taškus iš po krepšio, Draymondas Greenas pataisė netikslų metimą ir prasidėjus paskutinei minutei „Warriors“ buvo priekyje trimis taškais – 114:111.

Likus 18,5 sekundės Haliburtonas pelnė dar du taškus, o tuomet „Kings“ užspaudė Curry. „Warriors“ žvaigždė atliko itin atvirą perdavimą, kurį perėmė Buddy Hieldas. „Kings“ gynėjas buvo visiškai laisvas per kelis metrus nuo krepšio, tačiau jis sugebėjo išleisti kamuolį į užribį ir nepasinaudojo auksine galimybe persverti rezultatą.

Kitoje aikštės pusėje Curry realizavo tik vieną baudos metimą ir likus 9,2 sekundės „Warriors“ pirmavo 115:113.

„Kings“ paprašė minutės pertraukėlės, o lemiama ataka buvo patikėta Harrisonui Barnesui, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį. Po šio epizodo Curry prie baudų metimų linijos nebeklydo ir įtvirtino „Warriors“ pergalę – 117:113.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (4/7 dvit., 7/14 trit., 8/11 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 7 kld.), Kelly Oubre 19 (7/10 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam.), Andrew Wigginsas 13 (5/13 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Mychalas Mulderis 11 (3/6 trit.), Juanas Toscano-Andersonas 10 (5/6 dvit., 5 rez. perd.), Kevonas Looney (4/12 dvit., 8 atk. kam.) ir Draymondas Greenas (4/5 dvit., 14 atk. kam., 13 rez. perd., 4 kld.) po 8, Gary Paytonas 7.

„Kings“: Buddy Hieldas 25 (6/8 trit., 6 atk. kam., 25 naud.), Tyrese'as Haliburtonas 24 (8/13 dvit., 2/7 trit., 8 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 23 (3/7 dvit., 5/9 trit., 7 atk. kam.), Richaunas Holmesas 11 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Moe Harklessas, Chimezie Metu (2/8 dvit., 3 blok.) bei Delonas Wrightas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 7.