Dominavęs Bradley Bealas išplėšė pratęsimą, tačiau dar vieno lemiamo šūvio gynėjas nepataikė.

Taškai 25
Taiklumas 12-23
Atkovoti kamuoliai 17
Rezultatyvūs perdavimai 5

Vašingtono „Wizards“ (27-34) NBA rungtynėse namie per pratęsimą 143:146 (34:38, 28:27, 33:30, 38:38) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (31-29), kuri nutraukė šeimininkų aštuonių paeiliui pergalių seriją.

Iki pratęsimo pabaigos likus 5,3 sek. „Wizards“ atsiliko 143:146, o Bealo tolimas šūvis, galėjęs išplėšti dar vieną penkių minučių atkarpą, tikslo nepasiekė.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Bealas rezultatą išlygino ir išplėšė pratęsimą prasiveržimu po krepšiu.

Abi komandos kartu pelnė 289 taškus, iki pratęsimo – 266 taškus.

„Mes negalėjome jų sustabdyti, o jie – mūsų“, – po pergalės sakė „Spurs“ treneris Greggas Popovichius.

„Wizards“ aštuonių pergalių serija buvo geriausia šį sezoną bei ilgiausia klubo istorijoje nuo 2001 metų, kuomet ekipoje dar žaidė Michaelas Jordanas. Tąkart klubas laimėjo devynis kartus paeiliui.

Bealas per 41 minutę pelnė 45 taškus (20/33 dvit., 0/4 trit., 5/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Russellas Westbrookas per 42 minutes surinko trigubą dublį: pelnė 22 taškus (9/23 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

„Per sezoną pasitaiko tokių rungtynių, kuriose niekas nenusipelno pralaimėti. Šios – vienos iš tokių“, – kalbėjo „Wizards“ treneris Scottas Brooksas.

Nuo suolo pakilęs Anthony Gillas JAV sostinės komandai pelnė 13 taškų ir pasiekė savo karjeros rekordą.

Gimimo vieta: JAV

„Spurs“ per pastarąsias 10 rungtynių pasiekė 7 pergales.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai žaidė DeMaras DeRozanas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 37 taškai (12/23 dvit., 13/13 baudų), 2 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Spurs“ gynėjas Dejounte Murray pelnė 25 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, o su 17 atkovotų kamuolių pasiekė karjeros rekordą.

„Wizards“: Bradley Bealas 45 (20/33 dvit., 5/5 baud.), Russellas Westbrookas 22 (9/23 dvit., 13 atk. kam., 14 rez. perd., 6 kld.), Alexas Lenas 17 (7/8 dvit., 10 atk. kam.), Rui Hachimura (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Anthony Gillas (5/6 dvit.) ir Davis Bertans (3/5 trit., 2 blok.) po 13.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 37 (12/23 dvit., 13/13 baud., 10 rez. perd.), Dejounte Murray 25 (12/22 dvit., 17 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 21 (10/14 dvit.), Rudy Gay 17 (4/8 dvit., 2/3 trit.), Patrickas Millsas 11 (3/6 trit., 4 rez. perd.).