Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Septynerių išvykos rungtynių maratoną Memfio „Grizzlies“ (31-29) su Jonu Valančiūnu baigė nesėkme. Klubas Denveryje 96:120 (18:21, 35:37, 22:27, 21:35) krito prieš vietos „Nuggets“ (40-21) krepšininkus.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Lietuvis per 23 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, tris sykius prasižengė ir tris sykius suklydo.

3 sugriebti kamuoliai – prasčiausias Valančiūno rezultatas šį sezoną. Jis vidutiniškai per mačą atkovoja po 12,3 kamuolio, o tai yra ketvirtas geriausias rezultatas NBA.

Tiesioginis Valančiūno oponentas serbas Nikola Jokičius per 30 minučių surinko 24 taškus (4/9 dvit., 2/3 trit., 10/10 baudų), 15 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus ir 6 klaidas.

Per 10 dienų trukusią išvykos mačų seriją „Grizzlies“ iškovojo 4 pergales bei patyrė tris nesėkmes, dvi iš jų – žaidžiant be Valančiūno.

Memfio klubas pastarąjį kartą Denveryje laimėjo 2017 metų vasario mėnesį.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Grizzlies“ atsiliko tik 8 taškais (77:85), bet „Nuggets“ spurtavo 12:0, pabėgo iki 20 taškų persvaros (97:77) ir šventė užtikrintą pergalę. Didžiausia Denverio klubo persvara buvo 25 taškai (112:87).

Ja Morantas pirmoje rungtynių pusėje pelnė 16 taškų. Iš viso jis per 29 minutes įmetė 27 taškus (10/11 dvit., 0/4 tritaškiai, 7/9 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Įspūdingas Moranto reidas po krepšiu:

Nugalėtojams Michaelas Porteris per 35 minutes pelnė 31 tašką (9/13 dvit., 3/6 trit., 4/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.