Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Stambulo „Anadolu Efes“ jau galvojo apie Eurolygos finalo ketvertą, tačiau Madrido „Real“ veteranai sukūrė stebuklą.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Didžiąją rungtynių dalį dominavusi Turkijos ekipa trečiosiose rungtynėse išvykoje 76:80 (15:15, 23:13, 20:20, 18:32) dramatiškai pripažino karališkojo klubo pranašumą.

Serijos rezultatas tapo 1-2, o ketvirtosios rungtynės vėl Madride įvyks ketvirtadienį.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo šeimininkai (13:8), tačiau „Anadolu Efes“ spurtavo 19:4 ir antrojo kėlinio viduryje jau turėjo dviženklį pranašumą – 27:17.

Likus puspenktos minutės „Anadolu Efes“ turėjo 12 taškų persvarą (76:64), tačiau veteranų vedamas „Real“ spurtavo 14:0 ir prasidėjus paskutinei minutei išsiveržė į priekį – 78:76.

Per šį spurtą Alberto Abalde, Sergio Lullas, Trey Thompkinsas ir Rudy Fernandezas pataikė po tritaškį, Usmanas Garuba pridėjo dvitaškį.

Negana to, lemiamoje atakoje Vasilije Micičius suklydo, o šeimininkų pergalę įtvirtino Garubos dvitaškis (80:76).

Laikrodį rungtynėse atsuko Sergio Llullas, kuris vien per lemiamą kėlinį įmetė 13 taškų. Iš viso gynėjas per 21 minutę įmetė 20 taškų (3/4 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Svečius visų rungtynių metu į priekį tempęs Micičius per 32 minutes pelnė 29 taškus (5/7 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse „Real“ vertėsi be traumuoto Walterio Tavareso.

„Real“: Sergio Llullas 20 (4/7 trit., 7 rez. perd., 22 naud.), Alberto Abalde 11 (6 atk. kam.), Alexas Tyusas (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Usmanas Garuba (3/8 dvit., 9 atk. kam.) po 10, Fabienas Causeur 9, Trey Thompkinsas 8 (2/3 trit.), Jaycee Carrollas 7.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 29 (5/7 dvit., 5/9 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 34 naud.), Rodrigue'as Beaubois 18 (3/5 trit.), Bryantas Dunstonas 9 (7 atk. kam.), Sertačas Šanli 7.

Atrinkti (0) Visi (18)
Dr
Va čia ir pasirodė, koks Atamanas treneris... likus 4:35min REAL gavo 5-ą komandinę. Tačiau nuo tada Efes taškų nebepelnė. Beprotybė? Beprotybė. :) Šaras būtų rėkdamas išsireikalavęs ieškot puolime baudų. O Micič tokį grybą supjovė kokius 3 kartus besismaukydamas vienas su kamuoliu prie trajako po 10-12 sekundžių... Krūva metimų paskutinėm atakos sekundėm... Atakos laiko pabaiga... Du Realo perimti kamuoliai.. Atamanas? Nulis reagavimo :D
2021-04-27
Tai kad Saras irgi nieko neissireikalauja is savo Barsos ). Nesugeba visa Barsa vieno Pangoso uzdaryt.