Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Anfernee Simonsas tapo naujuoju klubo rekordininku, o jo vedami Portlando „Trail Blazers“ (33-28) šventė užtikrintą pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 4

„Blazers“ išvykoje 133:112 (34:35, 39:27, 40:16, 20:34) sutriuškino Indianos „Pacers“ (29-32) komandą, kuriai vis dar nepadėjo nugaros skausmus jaučiantis Domantas Sabonis. Lietuvis praleido penktąsias rungtynes paeiliui.

Tuo metu Simonsas per 24 minutes pelnė 27 taškus (0/3 dvit., 9/10 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Simonsas savo pasirodymą pradėjo 9 taikliais tritaškiais iš eilės ir taip pagerino „Blazers“ klubo rekordą. Vienintelį savo tritaškį gynėjas prametė ketvirtojo kėlinio, kurį pradėjo dviem taikliais tolimais šūviais, pradžioje.

„Po pirmojo tritaškio antroje dalyje žinojau, kad man bus geras vakaras, – po pergalės sakė Simonsas. – Po to jaučiau, kad nesvarbu, kas mane dengia ar kaip arti yra varžovas, kamuolys vis tiek įkris.“

„Blazers“ rungtynes uždarė po ilgosios pertraukos. Damianas Lillardas bei C.J. McCollumas pataikė po dvitaškį, Robertas Covingtonas atseikėjo tolimą metimą, o svečiai spurtavo 18:6 bei įgijo triuškinamą persvarą – 96:74.

Apskritai, „Blazers“ trečiąjį kėlinį laimėjo 40:16, po kurio pirmavo 35 taškais – 113:78.

„Akivaizdu, kad Simonso tritaškiai ir Lillardo bei McCollumo žaidimas lėmė jų pergalę, – teigė „Pacers“ strategas Nate‘as Bjorkgrenas. – Turėjome geriau dengti metimus. Pralaimėjome ir kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau rungtynes paleidome ties tritaškio linija.“

„Pacers“: Oshae Brissettas (4/7 trit., 10 atk. kam., 5 blok., 25 naud.) ir Malcolmas Brogdonas (4/7 dvit., 1/7 trit., 7/7 baud., 4 rez. perd.) po 18, Carisas LeVertas 16 (7/12 dvit., 2 blok.), Dougas McDermottas 13 (6/7 dvit.), T.J. McConnellas (3/7 dvit., 6 rez. perd.) ir Kelanas Martinas (2/2 trit.) po 9.

„Blazers“: Anfernee Simonsas 27 (9/10 trit., 4 rez. perd.), Damianas Lillardas 23 (4/8 trit., 7/7 baud., 6 rez. perd.), C.J. McCollumas 20 (7/9 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd.), Robertas Covingtonas 15 (3/7 dvit., 3/5 trit., 11 atk. kam., 2 blok.), Carmelo Anthony 13 (4/5 dvit.), Enesas Kanteris 12 (6/14 dvit., 14 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 11 (4/10 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.).