Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Triuškinamą pralaimėjimą patyrė Jonas Valančiūnas kartu su Memfio „Grizzlies“ (31-30) komanda, kuri savo aikštėje 109:130 (23:38, 23:36, 37:28, 26:28) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (34-28).

Rezultatyvūs perdavimai 6

Su Bosnijos ir Hercegovinos žvaigžde Jusufu Nurkičiumi grūmęsis lietuvis per 25 minutes įmetė 19 taškų (7/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 3 kartus prasižengė ir sykį suklydo.

Nurkičiaus skaičiai buvo panašūs: 15 taškų (5/10 dvit., 5/6 baud.) ir 9 atkovoti kamuoliai per 21 žaidimo minutę.

Galingą bloką abiem rankomis 213 cm ūgio bokštui išrašė „Grizzlies“ 191 cm ūgio talentas Ja Morantas. Varžovą po krepšiu pasitikęs gynėjas pašoko aukštai ir nepaliko jokių vilčių.

„Grizzlies“ pirmajame ketvirtyje laikėsi, kol taškus rinko JV. Įpusėjus kėliniui uteniškis jau buvo surinkęs 9 iš 13 Memfio komandos taškų, o atsilikimas buvo minimalus (13:15).

Tuomet svečiai laimėjo 9:2 ir atitrūko 24:15, o aidint sirenai pataikytas Carmelo Anthony tritaškis leido „Blazers“ pirmauti 38:23. Antrajame ketvirtyje Portlando ekipa tęsė dominavimą ir prieš ilgąją pertrauką persvara vienu metu siekė 74:42.

C.J. McCollumas sumetė 4 iš 6 tritaškių ir su 26 taškais (6/9 dvit., 4/6 trit., 2/3 baud.) buvo rezultatyviausias „Trail Blazers“ klube.

Damiano Lillardo sąskaitoje – 23 taškai (4/6 dvit., 2/9 trit., 9/9 baud.).

Valančiūno dubleris Jarenas Jacksonas per 24 minutes iš žaidimo pataikė tik 4 metimus iš 15, iš kurių 2 iš 10 buvo tritaškiai, ir užfiksavo 13 taškų pasirodymą.

Morantas iš žaidimo realizavo 3 iš 11 metimų ir pelnė 10 taškų (1/7 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet 4 sykius suklydo.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 19 (7/11 dvit., 6 atk. kam.), Dillonas Brooksas 18 (5/6 dvit., 5/5 baud.), Jarenas Jacksonas 13 (2/10 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Ja Morantas 10 (1/7 dvit., 2/4 trit., 8 rez. perd., 4 kld.), Brandonas Clarke'as (10 atk. kam.), Desmondas Bane'as (2/4 trit.) po 8, Graysonas Allenas 7.

„Blazers“: C.J. McCollumas 26 (6/9 dvit., 4/6 trit., 6 rez. perd., 27 naud.), Normanas Powellas 24 (6/8 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Damianas Lillardas 23 (4/6 dvit., 2/9 trit., 9/9 baud., 5 rez. perd.), Carmelo Anthony 18 (4/6 trit., 6 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 15 (5/10 dvit., 5/6 baud., 9 atk. kam.), Anfernee Simonsas 8 (2/5 trit.).