Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Chaotiškai suklydęs Nikola Jokičius išmetė kamuolį į tuščią vietą aikštėje ir taip atidavė Naujojo Orleano „Pelicans“ (27-35) komandai šansą lemiamai atakai.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Visgi kitoje aikštės pusėje serbas ištaisė savo klaidą, likus 2,2 sekundės blokuodamas Ziono Williamsono skrydį ir bandymą lyginti rezultatą, ir Denverio „Nuggets“ (41-21) namuose triumfavo 114:112 (35:25, 25:26, 27:27, 27:34).

Ericas Bledsoe dar mėgino gelbėti situaciją prasižengdamas, tačiau laikas buvo beveik ištiksėjęs – liko 0,5 sek. P.J. Dozier tuo pačiu nepasinaudojo galimybe įtvirtinti „Nuggets“ persvaros, pramesdamas abi baudas.

Prasidėjus paskutinei minutei „Nuggets“ pirmavo 110:101, bet tuoj pat praleido Lonzo Ballo tritaškį, Brandono Ingramo dėjimą ir svečių atsilikimas sumenko iki 106:110.

Likus žaisti 21,8 sekundės Michaelas Porteris įkrovė iš viršaus ir „Nuggets“ laikė iniciatyvą savo rankose – 114:109. Facundo Campazzo nublokavo Ingramą, bet tuomet greit prarado kamuolį, Ingramas smeigė tritaškį ir komandas teskyrė du taškai – 112:114.

„Nuggets“ į priekį vedęs Jokičius pelnė 32 taškus (10/16 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 3 metimus, bet 6 sykius suklydo.

Serbui puolime sėkmingai talkinęs Porteris įmetė 28 taškus (9/13 dvit., 3/8 trit., 1/2 baud.) bei sugriebė 8 kamuolius.

Puikiai pasirodė asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA pagerinęs Campazzo, kuris per 36 minutes įmetė 19 taškų (3/3 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), išdalino 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei prarado 4 kamuolius.

Argentiniečiui tai buvo pirmasis NBA dvigubas dublis per karjerą.

Iki šiol jo geriausias rezultatyvumo pasiekimas siekė 16 taškų.

„Pelicans“ gretose spindėjo Lonzo Ballas, per 36 minutes surinkęs trigubą dublį: 16 taškų (2/5 dvit., 4/9 trit.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir 12 atkovotų kamuolių. Įžaidėjas prarado 4 kamuolius.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (10/16 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam., 3 blok., 6 kld., 36 naud.), Michaelas Porteris 28 (9/13 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam.), Facundo Campazzo 19 (3/6 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld., 29 naud.), Aaronas Gordonas 10 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), P.J. Dozier 8 (2/6 trit.), Paulas Millsapas 7 (5 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 27 (7/13 dvit., 4/9 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Zionas Williamsonas 21 (8/17 dvit., 5/7 baud.), Ericas Bledsoe 17 (5/6 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd.), Lonzo Ballas 16 (4/9 trit., 12 atk. kam., 13 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok., 4 kld., 34 naud.), Jaxsonas Hayesas 10, Naji Marshallas (5 atk. kam.), Guillermo Hernangomezas (5 atk. kam.) po 7.