Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Dar vieną dramatišką trilerį laimėjęs Madrido „Real“ tęsia kovą dėl kelialapio į Eurolygos finalo ketvertą.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Pablo Laso auklėtiniai ketvirtosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namuose 82:76 (19:13, 17:34, 21:19, 25:10) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ ir išlygino serijos rezultatą – 2-2. Lemiamos penktosios serijos rungtynės Stambule vyks antradienį.

„Real“ tapo ketvirtąja komanda moderniosios Eurolygos istorijoje, kuriai pavyko išlyginti serijos rezultatą pralaimėjus pirmąsias dvejas rungtynes. Paskutinis toks atvejis buvo užfiksuotas 2013-2014 m. sezone.

Vis dėlto nė vienai komandai dar nėra pavykę patekti į finalo ketvertą pralaimėjus pirmuosius du serijos susitikimus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar turėjo 13 taškų (72:59) persvarą, tačiau tikra drama užvirė pačioje rungtynių pabaigoje, kuomet „Real“ kilo į lemiamą šturmą.

Usmanas Garuba realizavo baudas ir atliko dėjimą, Sergio Llullas pridėjo dvitaškį ir likus žaisti 4 minutes komandas skyrė 4 taškai – 69:73.

Neilgai trukus Garuba pridėjo dar du taškus iš po krepšio, Alberto Abalde atseikėjo tritaškį ir likus pusantros minutės „Real“ susigrąžino pranašumą – 74:73.

Kitoje aikštelės pusėje Vasilije Micičius realizavo vieną baudą, Llullas atsakė dviem ir prasidėjus paskutinei minutei „Real“ pirmavo 76:74.

Po šio epizodo Singletono ir Larkino metimai skriejo pro šalį, o likus 12,1 sekundės Rudy Fernandezas šaltakraujiškai realizavo baudas ir įtvirtino šeimininkų pergalę – 78:74.

GM: 38

Nugalėtojų gretose geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Garuba per 33 minutes surinko 24 taškus (7/11 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.), 11 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką, 5 išprovokuotas pražangas, 3 klaidas bei 30 naudingumo balų.

19-metis pagerino tiek rezultatyvumo, tiek surinktų naudingumo balų karjeros rekordus. Puolėjas taip pat tapo jauniausiu krepšininku Eurolygos istorijoje, kuriam per vienerias rungtynes pavyko užfiksuoti 30-ies naudingumo balų pasirodymą.

Rungtynių pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo. Solo šou surengęs Jaycee Carrollas pelnė pirmuosius 8 taškus, Garuba smeigė tritaškį, o „Real“ rungtynes pradėjo spurtu 17:0.

„Anadolu Efes“ pirmuosius savo taškus pelnė sužaidus beveik 6 minutes, kai tolimą metimą pataikė Krunoslavas Simonas. Vis tik po šio epizodo svečiai užsikūrė – po tritaškį smeigė Shane‘as Larkinas bei Rodrigue‘as Beaubois, o svečiai atsakė atkarpa 21:2 ir jau antrojo ketvirčio pradžioje pirmavo 21:19.

Užsivedę Stambulo ekipos krepšininkai neilgai trukus surengė tritaškių fiestą. Beaubois pataikė du tolimus metimus, Chrisas Singletonas bei Larkinas – po vieną, o svečiai spurtavo 21:10 bei į ilgąją pertrauką išėjo turėdami dviženklę persvarą – 47:36.

Pralaimėtojų gretose nesulaikomai žaidęs Larkinas pelnė 22 taškus (4/5 dvit., 3/8 trit., 5/5 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 9 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Beaubois pridėjo 23 taškus (2/5 dvit., 5/8 trit., 4/5 baud.), 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius, 1 klaidą bei 21 naudingumo balą.

„Real“: Usmanas Garuba 24 (7/11 dvit., 7/8 baud., 12 atk. kam., 30 naud.), Jaycee Carrollas 20 (4/7 trit.), Rudy Fernandezas (2/6 trit.) ir Sergio Llullas (0/5 trit., 8 rez. perd.) po 8, Alexas Tyusas (3/8 dvit., 6 atk. kam.) bei Alberto Abalde (2/2 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.) po 7.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 23 (5/8 trit.), Shane'as Larkinas 22 (4/5 dvit., 3/8 trit., 5/5 baud., 8 rez. perd., 31 naud.), Vasilije Micičius 9 (2/5 trit., 6 kld.), Bryantas Dunstonas 8 (6 atk. kam., 4 per. kam., 2 blok.).

Usmano Garubos pasirodymas:

Jaycee Carrollo pasirodymas:

Rodrigue'o Beaubois pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (34)
Nezinau man tai Efesas atrodo lyg spec pralaiminetu. Reikia visisku trenerio ubagu but kad dvi is eiles rungtynes lygiai tas pacias klaidas daryti ketvirtam kelinyje po to kai viduryje rungtyniu tavo komanda demonstravo vel ta savo uraganini puolima. Vienintelis paaiskinimas yra spec pralaiminejimas kad prailgintu idomia serija. Arba sekancias Efesas laimi uztikrintai, arba is tikruju cia Krapikas su Grigu treniruoja Efesa.
2021-04-30
-1
is serijos \'\'senuku negalima pykdinti,,efesas greiciausiai subyretu siemet paleides serija
2021-04-30
-1
Jonas
kosmosas euforija, ka realas isdarineja.... bl kiek lengvatikiu ir nevykeliu. cia statymai ir pinigai daromi, jau tas tikras pasiaukojimas ir garbingas sportas senai antram plane. stambule dvi varzybos sudauzytas Real 30 tasku. madride vel dauzo reala pirmauja abi varzybas 15 tasku bet netiketai ir gana ramiu veideliu pralosia ir vel paskutiniam keliny...kas nuo to pasikeicia ??? efesas final4 vistiek bus, bet kiek milijonu I kisene, ir kiek durneliu euforijoj stebedami cirka. pagrindiniai komandu remejai lazybu kontoros o jie sneka apie garbinga sporta ir didvyrius.
2021-04-30
-4
Dazniausiai tai nusijuokciau is tu itarinejimu apie lazybas, nu bet blemba is tikruju smirda kazkokiom stafkem cia. Visa keturias rungtynes Efesas turedavo atkarpa kur belekaip sumetydavo taskus Realui. Ir staiga pyst dvi rungtynes absoliuciai atsijungia ketvirtam kelinyje. Dar zinant kad eurolyga visiskoj siknoj su finansais bus idomu penktadienio rungtynes ziuret, gal koks Armanis ar Barca irgi staiga pyst ir nesistengs 4-am kel.