Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Kevinas Durantas sužaidė geriausias rungtynes po Achilo sausgyslės traumos, o jo traukiama Bruklino „Nets“ (43-20) iškovojo 4-ąją pergalę paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 10

Bruklino klubas išvykoje 130:113 (35:28, 31:24, 45:41, 19:20) susitvarkė su Indianos „Pacers“ (29-33), kuri toliau verčiasi be nugaros skausmus jaučiančio Domanto Sabonio.

Svečių ekipos gretose išsiskyręs Durantas per 36 minutes pelnė 42 taškus (14/20 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tai puolėjui buvo rezultatyviausias sezono pasirodymas.

Durantas vien per trečiąjį kėlinį įmetė 22 taškus, o jo komandos pranašumas vienu metu buvo išaugęs iki 21 taško.

„Ką aš galiu pasakyti? Turiu prabangą treniruoti Keviną Durantą. Įleidžiu jį į rungtynes ir žinau, jog įvyks geri dalykai“, – kalbėjo „Nets“ strategas Steve'as Nashas.

Karjerą „Pacers“ pradėjęs Alize Johnsonas „Nets“ klubui per 32 minutes pelnė 20 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 21 kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas iki kovo mėnesio buvo be darbo, kol juo nepatikėjo „Nets“.

Tuo metu neseniai prie „Nets“ prisijungęs Mike'as Jamesas aikštėje praleido 25 minutes ir per jas pelnė tašką (0/3 dvit., 0/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

Prieš buvusią komandą žaidęs „Pacers“ gynėjas Carisas LeVertas per 36 minutes pelnė 36 taškus (9/15 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ dar antrajame kėlinyje prarado Malcolmą Brogdoną, kuris pajautė pakinklio skausmus. „Pacers“ vienas lyderių per 12 minučių pelnė tašką (0/2 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Bruklino ekipa vertėsi be Kyrie Irvingo ir Jameso Hardeno.

„Pacers“: Carisas LeVertas 36 (9/15 dvit., 5/9 trit., 5 rez. perd.), Edmondas Sumneris 16 (5/7 dvit.), Dougas McDermottas 15 (5/6 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.), Oshae Brissettas 14 (2/5 trit., 9 atk. kam., 3 blok.), Aaronas Holiday 12 (2/5 trit., 5 atk. kam.), JaKarras Sampsonas 8 (4/6 dvit., 5 atk. kam.).

„Nets“: Kevinas Durantas 42 (14/20 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud., 10 rez. perd.), Alize Johnsonas 20 (7/11 dvit., 6/6 baud., 21 atk. kam., 2 blok.), Jeffas Greenas (4/6 dvit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Joe Harrisas (3/6 trit.), Landry Shametas (3/7 trit., 4 rez. perd.) po 14, Tyleris Johnsonas 11 (3/8 trit.).