Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Madrido „Real“ sukūrė dar vieną stebuklą Eurolygoje bei išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą su Stambulo „Anadolu Efes“ – 2-2.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Namuose žaidę „Real“ krepšininkai vėl nuostabiai sužaidė rungtynių pabaigą ir po dvikovos šeimininkų vairininkas Pablo Laso patikino, jog tai, kas įvyko, buvo panašu į antradienio susitikimą.

„Turėjome konferenciją prieš pora dienų ir manau, kad dabar ji bus tokia pati. Išsaugojome save ir aš visada po laimėjimų sveikinu savo vyrukus, bet šiandien tai turiu daryti garsiau. Mūsų pradžia buvo labai gera, bet prieš tokio lygio varžovą nuo +17 gali labai greitai pasidaryti -17“, – kalbėjo Laso.

„Mes tęsėme tikėjimą, prasčiausia mūsų atkarpa buvo antrajame kėlinyje, kai ilgą laiką negalėjome pelnyti taškų bei apsiginti, – tęsė ispanas. – Po pertraukos pakeitėme gynybą, grįžome į mačą, o paskutines minutes sužaidėme labai protingai. Tai yra visos komandos pergalė ir už to slypi labai daug darbo.“

Visą sezoną „Real“ persekioja netektys – iš pradžių iki sezono pabaigos dėl traumos iškrito Anthony Randolphas, vėliau į NBA išvyko Facundo Campazzo ir Gabrielis Deckas, o taip pat trečiąjį serijos mačą paeiliui praleido Walteris Tavaresas.

Negana to, kelio skausmus pajautė Trey Thompkinsas, kurio minutės buvo ribojamos, bet Laso puikiai tvarkosi su esama situacija.

„Šį sezoną visos aplinkybės yra prieš mus, kiekvieną dieną turime kažką išrasti iš naujo. Charakteris, pastangos ir ką komanda parodė šiandien, yra tai, dėl ko aš nė kiek nesuabejojau. Geriausi žodžiai komandiniam darbui.

Daugiausia pelno: Vasilije Micic

Trey rungtynių ryte pasakė, jog žais, bet jo kelis tikrai atrodo prastai. Jis kenčia, nes jo svarba didelė ir tikiuosi, jog tai nieko rimto bei antradienį mes jį išvysime ant parketo“, – po dvikovos teigė Laso.

Tuo metu antrą apmaudų pralaimėjimą patyrusios „Anadolu Efes“ strategas Erginas Atamanas teigė, jog šiandien dvikovoje gerai pasirodė tik 4-5 jo auklėtiniai, kuriems galiausiai pritrūko jėgų.

„Buvo keistos rungtynės, pradėjome 0:17, tačiau tada perėmėme iniciatyvą ir vėl iki paskutinių 5 minučių kontroliavome mačą. Galvoju, jog šiandien savo lygyje žaidė 4-5 mūsų žaidėjai ir šie krepšininkai, kurie pirmoje dalyje pakeitė rungtynių kryptį, pabaigoje pavargo, – kalbėjo Atamanas. – Toks pat mačas, kaip ir praeitas, dabar – 2-2, tai yra sunki serija ir vykstame į Stambulą.“

Atamano žodžiuose yra logikos – ketvirtadienį šeši „Anadolu Efes“ žaidėjai išbuvo aikštėje bent 19 minučių, o komandos lyderis Vasilije Micičus per 21 minutę pelnė 9 taškus, bet mačą baigė su 0 naudingumo balų.

Lemiamas serijos mačas Stambule įvyks antradienį 20 val. 30 min.

Atrinkti (0) Visi (5)
ed
Paims Realas šitą serija, o Efesas jau ir dabar ant žemes nuleistas... Dar galiu pasakyti neaišku kaip baigsis ir tarp Barcos ir Zenito, nes Zenitas tikrai galinga komandą surinkta..
2021-04-30
+1
realiai viska ka spėjo Bnews ekspertai, viskas pro šali.....
2021-04-30
+1
Jeigu Eurolygai taip reikia prailginti serija, tai tegul bent jau stengiasi pralaimeti neakivaizdziai. 0-17 startas po to ketvirtam kelinyje vel isjungtos bet kokios pastangos sumesti tasku. Jeigu pirma karta ziureciau eurolyga sakyciau kad papirktos rungtynes. Vieneriu rungtyniu "chokinimas" yra normalu, kai antra karta is eiles lygiai tas pats dedasi kazkaip jau neaisku pasidaro.