Nuotr.: imago images/Jan Huebner-Scanpix
Nuotr. imago images/Jan Huebner-Scanpix

Paulas Zipseris ir Vladimiras Lučičius rungtynių pabaigoje pasižymėjo neįtikėtinais dėjimais, o jų vedamas Miuncheno „Bayern“ išlipo iš dviejų pergalių deficito duobės.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 85:82 (23:19, 17:31, 23:21, 22:11) palaužė Milano „Armani Exchange“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą – 2-2.

Tai pirmasis atvejis Eurolygos istorijoje, kuomet trim atkrintamųjų poroms prireiks penktųjų serijos rungtynių. Vienintelė komanda, turinti kelialapį į finalo ketvertą, yra Maskvos CSKA.

Svečiai didžiąją dalį rungtynių kontroliavo padėtį, tačiau solidžios persvaros taip ir nesusikrovė. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Kevinas Punteris pataikė dvitaškį ir padidino „Armani Exchange“ persvarą iki dviženklės – 73:63.

Vis tik tuomet „Bayern“ kilo į šturmą. Paulas Zipseris bei Vladimiras Lučičius smeigė po tritaškį, Wade‘as Baldwinas pridėjo dvitaškį, Zipseris atliko monstrišką dėjimą, o „Bayern“ spurtavo 13:4 bei likus žaisti 5 minutes ekipas skyrė tik taškas – 76:77.

Neilgai trukus Jalenas Reynoldsas surinko 4 taškus paeiliui ir likus žaisti 3 minutes „Bayern“ išsiveržė į priekį – 80:79.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Delaney pelnė taškus su pražanga, bet nepataikė baudos ir išvedė svečius į priekį – 82:80.

Vis dėlto kitoje aikštės pusėje Zipseris pakabino kamuolį Lučičiui, kuris galingai jį sugrūdo su Shavono Shieldso pražanga ir svarstyklės vėl pakrypo į „Bayern“ pusę – 83:82.

„Armani Exchange“ savo atsakui turėjo 23,8 sekundės, o kamuolys buvo patikėtas Shieldsui, kuris atliko reidą link krepšio, tačiau peržiūros sistemą pasitelkę arbitrai skyrė pražangą pačiam Shieldsui.

Kitoje aikštės pusėje Lučičius realizavo baudas, o Milano ekipa rezultatyvaus išpuolio nebesurengė ir bavarai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Wade‘as Baldwinas per 31 minutę pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 0/6 trit., 4/5 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

Tuo metu „Armani Exchange“ neišgelbėjo geriausias sezono rungtynes sužaidęs Delaney. Gynėjas šį vakarą surinko 28 taškus (6/8 dvit., 3/7 trit., 7/8 baud.), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 7 išprovokuotas pražangas bei 30 naudingumo balų.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 18 (7/11 dvit., 0/6 trit., 4 rez. perd.), Paulas Zipseris 16 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Vladimiras Lučičius ir JaJuanas Johnsonas (4/6 dvit., 7 atk. kam.) po 12, D.J. Seeley 11 (6/7 baud., 3 per. kam.), Jalenas Reynoldsas 9 (6 atk. kam.).

„AX Armani“: Malcolmas Delaney 28 (6/8 dvit., 3/7 trit., 7/8 baud., 30 naud.), Shavonas Shieldsas 17 (10/12 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Kevinas Punteris ir Zachas LeDay (4/8 dvit., 6 atk. kam.) po 10, Luigi Datome 8 (2/3 trit.).

Malcolmo Delaney pasirodymas:

Paulo Zipserio pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (23)
Gyvenk ar mirk
Nuo 2000 - uju per visa modernios Eurolygos istorija dar ner karto net trys is keturiu ketvirtfinalio dvikovu nebuvo privedusios prie Penktuju serijos runktyniu
2021-05-01
-1
15min
istorine intriga Su Saro gyvenk arba mirk macu sukele surmuli Eurolyga ruosia pakeitimus ?
2021-05-01
-1
TDaY
profesorius su bulvianosiu is kietuvos gales kartu final 4 per televizoriu stebeti
2021-05-01
+7
Lukas
Saras butu aprekes Luciciu, kaip kazkada Milakni,ir dar ta zaideja kuris kabino kamuoli. Visos tys serijos kur 2:2 realiai jau turėjo bus pasibaigusios. Ir nepaisant kaip baigsis 5 game, tai rodo kad Laso, Pascual, ir Trinchieri maudo savo oponentus, Saras, Atamanas, Messina gali tiketis kad juos istrauks zaideju meistriskumas
2021-05-01
-1
Bombanis
bet blem kaip smagiai losia :D tokiom akimirkom pakabint ore kamuoliuka :D omg omg :D siaip labai noreciau kad vokieciukai iseitu i top4.. grazu ziuret kaip losia :)
2021-05-01
+1
-" Žalia - balta "-
Viskas antradienį stos į savo vietas , Barsa - Efes ir Milan žengs į finalinį ketvertą...., o tada jau bus kaip bus. :)