Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Trumpalaikį kontraktą su Bruklino „Nets“ (43-21) pasirašęs Mike'as Jamesas sužaidė rezultatyviausias rungtynes NBA šį sezoną.

Rezultatyvūs perdavimai 9

Vis dėlto rezultatyvaus Jameso „Nets“ neužteko, kuri namuose pralaimėjo Portlando „Trail Blazers“ (35-28) krepšininkams – 109:128 (25:23, 32:36, 24:35, 28:34).

Šeimininkams Jamesas per 24 minutes pelnė 15 taškų (5/11 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Iki šiol „Nets“ gretose Jamesas daugiausiai buvo įmetęs 11 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Damianas Lillardas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 32 taškai (4/9 dvit., 8/13 trit., 7 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Rezultatyviausiai Bruklino klube žaidęs Kyrie Irvingas per 33 minutes pelnė 28 taškus (10/18 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse Steve'as Nashas vertėsi ne tik be Jameso Hardeno, bet poilsio suteikė ir Kevinui Durantui.

„Nets“: Kyrie Irvingas 28 (10/18 dvit., 2/8 trit.), Jeffas Greenas 16 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Mike'as Jamesas 15 (5/11 dvit.), Joe Harrisas 12 (2/3 trit.), Blake'as Griffinas 11 (2/7 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Landry Shametas 8 (2/6 trit., 2 blok.), DeAndre Jordanas 7 (6 atk. kam.).

„Blazers“: Damianas Lillardas 32 (4/9 dvit., 8/13 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 23 (9/12 dvit., 5/7 baud., 11 atk. kam.), Normanas Powellas 19 (5/6 dvit., 1/7 trit., 6/6 baud.), Carmelo Anthony 15 (4/8 dvit.), C.J. McCollumas (3/9 dvit.), Anfernee Simonsas (2/5 trit., 4 rez. perd.) po 10, Robertas Covingtonas 7 (9 atk. kam.).