Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (36-27) po 1,5 mėnesio pertraukos sulaukė LeBrono Jameso, tačiau vis tiek patyrė pralaimėjimą.

Rezultatyvūs perdavimai 10

NBA čempionus parbloškė Sakramento „Kings“ (26-37), kurie šventė pergalę išvykoje – 110:106 (30:23, 25:33, 23:32, 32:18).

Prieš lemiamą ketvirtį „Lakers“ dar turėjo dviženklę persvarą (88:78), tačiau jau įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Kings“ buvo priekyje – 97:96.

Prasidėjus paskutinei minutei LeBronas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 2 taškų (106:108) bei vėliau turėjo progą išplėšti savo komandai pergalę, tačiau „Karaliaus“ tritaškis tikslo nepasiekė.

Po čiurnos traumos atsigavęs LeBronas per 32 minutes įmetė 16 taškų (5/7 dvit., 1/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Kita Los Andželo klubo žvaigždė Anthony Davisas per 34 minutes pelnė 22 taškus (8/15 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 5 metimus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Tyrese'as Haliburtonas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 23 taškai (4/6 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Šiuo metu „Lakers“ Vakaruose žengia 5-oje vietoje, „Kings“ – 12-oje.

„Lakers“: Anthony Davisas 22 (8/15 dvit., 11 atk. kam., 5 blok.), Andre Drummondas 17 (7/11 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), LeBronas Jamesas 16 (5/7 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Benas McLemore'as 12 (4/7 trit.), Montrezlas Harrellas 9, Dennisas Schroderis 8 (4/8 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.).

„Kings“: Tyrese'as Haliburtonas 23 (4/6 dvit., 4/8 trit., 10 rez. perd., 4 kld.), Richaunas Holmesas 22 (9/13 dvit., 9 atk. kam.), Terence'as Davisas 15 (3/7 trit.), Marvinas Bagley (3/8 dvit.), Delonas Wrightas (3/5 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.) po 11, Chimezie Metu , Damianas Jonesas po 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
Lakers
Lebron 💪 nepirma karta Kai Lebron prameta lemiama Bet apmaudu Kad persvaros neislaike O Kings Tritaiskais ir persvere rezultata
2021-05-01
+1
TDaY
idomu jei bulvianosis is lietuvos stotu prie lakers vairo, lebronas su davis irgi zaistu antikrepsini smaukydamiesi puolime ir versdami viska is po krepsio