Apie pusantro mėnesio dėl lūžusio riešo nežaidęs LaMelo Ballas grįžo į aikštelę, kurioje anksti savojo šanso sulaukė Deividas Sirvydis.

Taškai 27
Taiklumas 11-16
Atkovoti kamuoliai 7
Rezultatyvūs perdavimai 4

Šarlotės „Hornets“ talentas žaidė trigubo dublio ritmu, o jo atstovaujama ekipa namų aikštėje 107:94 (26:18, 32:24, 21:28, 28:24) įveikė Detroito „Pistons“ (19-45) ir prieš šią komandą pasiekė 12-ą pergalę iš eilės.

Ballas per 28 minutes sumetė 11 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius, blokavo 2 metimus, bet 5 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

19-metis išsiskyrė įspūdingu perdavimu per visą aikštę, kai sėkmingai asistavo po varžovų krepšiu greitai atsidūrusiam Milesui Bridgesui.

Sirvydis nuo suolo buvo pakeltas iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, o bendrai rungtyniavo tik pirmoje dvikovos dalyje.

20-metis vilnietis aikštėje praleido 8 minutes, prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo 3 kamuolius ir sykį prasižengė.

„Pistons“ tolimais metimais baudęs Terry Rozier realizavo 8 iš 15 tritaškių ir surinko 29 taškus.

Jo tolimas šūvis besibaigiant atakai skirtam laikui likus kiek daugiau nei minutei padidino „Hornets“ pranašumą iki dviženklio skaičiaus – 104:94, o kitoje atakoje P.J. Washingtono pataikytas tritaškis padėjo tašką rungtynėse – 107:94.

Bridgeso sąskaitoje – 27 taškai (10/11 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Hornets“ krepšininkai varžovams išrašė net 15 blokų ir pasiekė NBA sezono rekordą. Šarlotės ekipos istorijoje šis rezultatas – penktas geriausias.

„Hornets“: Terry Rozier 29 (2/8 dvit., 8/15 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.), Milesas Bridgesas 27 (10/11 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 33 naud.), P.J. Washingtonas 16 (5/9 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam., 3 blok.), LaMelo Ballas (7 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blok., 5 kld.), Malikas Monkas (2/3 trit.) po 11, Jalenas McDanielsas 7 (9 atk. kam., 2 blok.).

„Pistons“: Frankas Jacksonas 25 (2/8 dvit., 6/11 trit., 7 atk. kam.), Saddiqas Bey 22 (2/9 dvit., 5/12 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Tyleris Cookas 12 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Killianas Hayesas 10 (2/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Isaiah Stewartas (3 blok.), Sekou Doumbouya (4/8 dvit., 5 atk. kam.) po 9.