Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Kevinas Durantas ir Giannis Antetokounmpo surengė fenomenalius pasirodymus, o galiausiai pergale džiaugėsi graiko vedama Milvokio „Bucks“ (40-24).

Rezultatyvūs perdavimai 4

Rytų konferencijos lyderių susitikime Milvokio klubas savo aikštėje 117:114 (28:37, 34:22, 28:31, 27:24) įveikė Bruklino „Nets“ (43-22).

Įspūdingai besiklosčiusiame mače nugalėtojas galėjo nepaaiškėti per pagrindinį laiką, tačiau paskutinę sekundę iš toli atakavęs Durantas buvo netikslus.

Nugalėtojams Antetokounmpo per 35 minutes pelnė 49 taškus (17/28 dvit., 4/8 trit., 3/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

Graikui tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės, o jo karjeros rekordas yra 52 taškai.

„Taip, kaip žaidžiau šiąnakt, yra paveikslas link kurio noriu judėti į priekį, – po mačo sakė Antetokounmpo. – Man nerūpi 49 įmesti taškai, man rūpi tai, kaip kontroliavau rungtynių tempą, atrasdavau komandos draugus. Taip pat prametęs pirmus metimus, įmečiau trečią ir ketvirtą. Tikiu, kad tokiu žaidėju galiu būti visada.“

Nuo fantastiškai žaidusio lygos MVP stengėsi neatsilikti Durantas, kuris pakartojo sezono rezultatyvumo rekordą. Puolėjo sąskaitoje per 39 minutes buvo 42 taškai (9/20 dvit., 7/13 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos.

Mačas nesusiklostė Mike'ui Jamesui, kuris ant parketo išbuvo 5 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo.

„Nets“ vertėsi be traumą besigydančio Jameso Hardeno.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 49 (17/28 dvit., 4/8 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok.), Khrisas Middletonas 26 (8/14 dvit., 3/7 trit., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 18 (4/8 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Brynas Forbesas 12 (3/5 trit.).

„Nets“: Kevinas Durantas 42 (9/20 dvit., 7/13 trit., 10 atk. kam., 5 kld.), Kyrie Irvingas 20 (6/13 dvit., 2/8 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Landry Shametas 17 (4/7 trit.), Blake'as Griffinas 11 (2/4 trit., 7 atk. kam.), DeAndre Jordanas 10 (4/7 dvit., 11 atk. kam.), Jeffas Greenas 7 (6 atk. kam.).