Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (36-28) LeBrono Jameso ir Anthony Daviso sugrįžimas pergalių negarantuoja – NBA čempionai suklupo trečią kartą paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Pascalis Siakamas su Kyle'u Lowry surengė įspūdingus pasirodymus, o jų vedama Toronto „Raptors“ (27-38) išvykoje 121:114 (32:38, 40:21, 27:25, 22:30) parklupdė Kalifornijos ekipą.

Kanados klubas visų rungtynių metu kontroliavo įvykius aikštėje, o likus 4 minutėms komandas dar skyrė 15 taškų – 117:102.

Nugalėtojams Siakamas per 38 minutes surinko 39 taškus (11/18 dvit., 4/8 trit., 5/7 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus. Tai puolėjui buvo rezultatyviausios sezono rungtynės.

Sezono pasirodymą surengė ir Lowry, pelnęs 37 taškus (4/7 dvit., 8/13 trit., 5/6 baud.). Gynėjas dar atliko 11 rezultatyvių perdavimų per aikštėje praleistą 41 minutę.

Šeimininkams LeBronas per 28 minutes pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 5 sykius suklydo.

Likus 7 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos LeBronas atsisėdo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir nebegrįžo dėl dėšinės čiurnos skausmo. Būtent dėl dešinės čiurnos traumos Karalius praleido 20 rungtynių paeiliui.

Tai buvo antroji „Lakers“ nesėkmė po LeBrono sugrįžimo į aikštę.

Dvigubą dublį Los Andželo komandai surinko Andre Drummondas, kuris per 25 minutes pelnė 19 taškų (8/14 dvit. 3/4 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 24 (6/11 trit., 2 blok.), Andre Drummondas (8/14 dvit., 11 atk. kam.), LeBronas Jamesas (4/6 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.) po 19, Talenas Hortonas-Tuckeris 14 (5/7 dvit., 7 rez. perd.), Anthony Davisas 12 (5/13 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 10 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 9 (2 blok.), Alexas Caruso 7 (5 rez. perd.).

„Raptors“: Pascalis Siakamas 39 (11/18 dvit., 4/8 trit., 5/7 baud., 13 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Kyle'as Lowry 37 (4/7 dvit., 8/13 trit., 5/6 baud., 11 rez. perd.), DeAndre Bembry 14 (5/7 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Freddie Gillespie 11 (5/11 dvit., 7 atk. kam.), Rodney Hoodas 7.

Atrinkti (0) Visi (4)
Ed
Kažkur Lakers dingo... Duobė ganėtinai gili, kažkas viduj negeraj.. Realiai nepalyginsi komandos šios ir praitų metų kai nuskynė žiedus... Rondo su Howardu buvo labai svarbūs žaidėjai, o ypač Rondo.. Kas iš to kad tas Šrioderis sumeta tus 20 pts... Bet jis ne generolas aikštelės, nesustato komandos, neparengia atakų ir panašiai... Na Howarda kompensuoja Drumondas. Realiai Lakers turėtu atsikratyti statistu, ypač Kuzma.. Taškų rinkėjas, bet ne komandos žaidėjas.. Reikėjo daryti trade su juo ir pasiimt kitą protingesnį žaidėją. Aš bandau išsivaizduoti jeigu Lakers būtų Paul šį sezona prisiviliojusi, tai kosmosas būtų buvęs.. Na o dabar belieka laukti, kol komanda įsivažiuos, kaip visada sakiau, PO yra visai kitas lygis. BET Lakers būtinai reikia pasigerinti pozicija lentelėje, jeigu taip atidavinės pergales prieš tokius kaip Raptors tai bus sunku...