Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (11-23).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Nikola Vasiljevo auklėtiniai namuose 96:85 (21:25, 21:13, 34:22, 20:25) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12-23) ekipą, kuri patyrė šeštą pralaimėjimą iš eilės.

Dzūkams ši pergalė leido išlikti kovoje dėl kelialapio į atkrintamasias. Alytaus ekipa gali pergalių skaičiumi susilyginti su „Šiaulių“ ekipa (12-21) ir turėdami tarpusavio rungtynių pranašumą, gali patekti tarp 8 stipriausių reguliaraus sezono komandų.

Kitas variantas kelialapiui į ketvirtfinalį – laimėti likusias dvejas rungtynes ir laukti „Pieno žvaigždžių“ nesėkmės kovoje su Kauno „Žalgiriu“.

„Dzūkijai“ ši pergalė buvo itin svarbi 13 taškų persvara. Tuomet ekipa prieš „Pieno žvaigždes“ būtų įgijusi tarpusavio rungtynių pranašumą.

Po pirmojo kėlinio svečių iš Pasvalio susikurtą pranašumą (25:21) šeimininkai greitai persvėrė į savo pusę. „Dzūkijos“ krepšininkai nuo pirmojo kėlinio pabaigos žaidė kaip iš natų ir po dviejų kėlinių pranašumą laikė jau savo rankose – 42:38.

Želionio skrydis:

Antroji rungtynių pusė prasidėjo uraganiniu alytiškiu puolimu. Šeimininkai surengė spurtą 13:0 ir susikūrė solidų pranašumą (61:43). Iš viso trečiajame kėlinyje „Dzūkijos“ krepšininkai pelnė 34 taškus ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 16 taškų persvarą – 76:60.

Paskutinis ketvirtis sėkmingesnis buvo „Pieno žvaigždžių“ komandai. Pasvaliečiai sumažino atsilikimą, tačiau prieš tai šeimininkų susikurtas pranašumas jiems leido jaustis daug užtikrinčiau.

Daugiausia pataiko: Paulius Petrilevičius

Alytaus komandai Giedrius Staniulis per 34 minutes pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 3/5 baudų), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Vytenis Čižauskas pataikė 9 dvitaškius iš 14 ir surinko 24 taškus.

Per savo gimtadienį žaidęs Artūras Jomantas pataikė 3 tritaškius iš 3, pelnė 23 taškus bei įsirašė 30 naudingumo balų.

Pasvalio ekipos gretose išsiskyrė Paulius Petrilevičius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 17 taškų (8/10 dvit., 1/2 baudų), 7 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Dzūkija“: Vytenis Čižauskas 24 (9/14 dvit., 5 rez. perd.), Artūras Jomantas 23 (4/6 dvit., 3/3 trit., 6/8 baud., 4 rez. perd., 30 naud. bal.), Giedrius Staniulis 17 (7/11 dvit., 14 atk. kam., 4 per. kam., 33 naud. bal.), Simas Jasaitis 11 (2/4 trit., 3 blok.), Paulius Danisevičius 8 (9 rez. perd., 7 kld.).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 17 (8/10 dvit., 7 atk. kam.), Jahennsas Manigat (2/6 trit.), Yannickas Franke (5/5 baud.) ir Edgaras Želionis (4/7 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 4 kld.) po 14, Branko Mirkovičius 11 (3/6 trit., 9 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Tomas Lekūnas 9 (2/4 trit.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (9)
Paceso sudprojektelis vs dirbtinai uzhypinto fizruko pieno zvaigzdes. Gal ir nieko tokia dvikova del 8 vietos. Sitas dugno komandas ziuret yra komedija.. Cia rungtynes lemia ne kas geriau suzaidzia, o kas sudiniau pralaimi.
2021-05-05
+2
Pasvalio sindromas tesiasi
Kuo arciau sezono pabaiga, tuo prasciau zaidzia. Atsibodo Pasvalys, zaidejai namo nori. Tik siemet dar labiau paumejo, netgi i top-8 taikosi nepatekt. O sudetis netgi stipresne, 5 vietos lygio.
2021-05-04
+1
Pasvalietis
Nieko naujo... O dar PŽ valdžia nori, kad arenoje daugiau sirgalių ateitų (prieš karantiną kalbėjo). Jei trenerio po sezono neišmes tai tikrai bus nepagarba sirgaliams (jei tokių liks po sezono).
2021-05-04
-1
Lkl
Pieno zvaigzdes net ir sunku ziuret i petrausko veida Runktyniu metu Patys padejo Nuosprendi Kova Su Zalgiriu
2021-05-04
-1
nera giedraicio ir subyrejo ppz. cizauskas maloniai stebina, butu idomu ji pamatyt playoffuose