Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Svarbią pergalę Italijos čempionate iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Banco di Sardegna“ (18-9) klubas.

Daugiausia pelno: Miro Bilan

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai išvykoje 97:90 (22:28, 22:16, 21:23, 32:23) nugalėjo Brindizio „Happy Casa“ (19-7) krepšininkus.

Bendžius buvo vienas rezultatyviausių savo ekipoje ir per 34 minutes pelnė 15 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo D'Angelo Harrisonas, per 27 minutes surinkęs 22 taškus (2/3 baud., 3/7 trit., 9/9 baud.), 2 atkovotus bei 3 prarastus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 asmenines pražangas.

Ketvirtą kartą paeiliui laimėjęs Sasario klubas aplenkė Venecijos „Umana Reyer“ ir likus 1 turui pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Paskutines reguliariojo sezono rungtynes „Banco di Sardegna“ sužais prieš Kantu „Pallacanestro“ ekipą, kuri žengia priešpaskutinė, penkiolikta.

„Happy Casa“: D'Angelo Harrisonas 22, Nickas Perkinsas 21, Joshas Bostičius 16.

„Banco di Sardegna“: Filipas Kruslinas 22, Jasonas Burnellas 20 (8 atk. kam.), Miro Bilanas 17 (5 atk. kam.), Eimantas Bendžius 15.