Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Problemų dėl asmeninių pražangų turėjęs Jonas Valančiūnas pirmąkart po 24 rungtynių pertraukos nesurinko dviženklio taškų skaičiaus, tačiau be jo likusi Memfio „Grizzlies“ (33-32) nenukrypo nuo pergalingo kelio.

Rezultatyvūs perdavimai 10

Ja Morantas surinko 37 taškus ir Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykoje 139:135 (33:29, 40:34, 34:40, 32:32) įveikė talentų vedamą Minesotos „Timberwolves“ (20-46).

Karjeros rezultatyvumo rekordą pakartojęs 19-metis Anthony Edwardsas į „Grizzlies“ krepšį supurtė 42 taškus (9/13 trit., 8/9 trit., 0/1 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Lygos debiutantas šiame susitikime perkopė 150-ies pataikytų tritaškių ribą ir tai padarė tapdamas jauniausiu tokio rezultato autoriumi NBA istorijoje.

Ketvirtadienį 29-ąjį gimtadienį minintis Valančiūnas žaidė 20 minučių, įmetė 9 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, išdalino 2 rezultatyvius perdavimus bei 6 sykius prasižengė.

Dviženklio rezultatyvumo jis nefiksavo penktąkart sezone per 57 susitikimus.

Tiesioginis lietuvio varžovas Karlas-Anthony Towsas per 24 minutes surinko 22 taškus (4/9 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, 4 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Wolves“ centras šeštąją Valančiūno pražangą išprovokavo likus rungtyniauti 3 minutes, o po jo dviejų taškų su pražanga šeimininkai minimaliai pirmavo (128:127).

D'Angelo Russello sąskaitoje – 22 taškai (4/8 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud.), 14 rezultatyvių perdavimų, 4 atkovoti kamuoliai ir 5 klaidos.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Russellas įmetė du taškus ir „Grizzlies“ pranašumas buvo minimalus – 132:130.

Daugiausia pataiko: Jonas Valančiūnas

Tuomet Desmondas Bane'as dukart tiksliai atakavo iš toli, Russellas prametė tritaškį, Townsas suklydo ir iniciatyva priklausė svečiams iš Memfio – 138:132.

Edwardso tritaškis, likus 9,9 sekundės, dar grąžino intrigą – 135:138, bet Bane'as realizavo vieną baudą ir padėjo tašką – 139:135.

Morantas per 37 minutes realizavo 13 iš 23 dvitaškių, 1 iš 2 tritaškių, 8 iš 11 baudų bei išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 42 (9/13 dvit., 8/9 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 44 naud.), D'Angelo Russellas (4/8 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud., 14 rez. perd., 5 kld., 29 naud.), Karlas-Anthony Townsas (4/9 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd., 4 kld.) po 22, Nazas Reidas 14 (4/8 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 2 blok.), Juanas Hernangomezas 11 (2/6 trit.), Jadenas McDanielsas (2/5 trit.), Jarredas Vanderbiltas (4/5 dvit., 5 atk. kam.) po 8.

„Grizzlies“: Ja Morantas 37 (13/23 dvit., 8/11 baud., 10 rez. perd., 4 kld., 36 naud.), Desmond Bane 22 (4/5 dvit., 4/9 trit.), Kyle'as Andersonas 20 (4/6 dvit., 3/3 trit.), Dillonas Brooksas 16 (2/7 dvit., 3/5 trit.), Brandonas Clarke'as 12 (5/9 dvit., 10 atk. kam.), Xavieras Tillmanas 11 (4/6 dvit., 9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 9 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 8 (2/4 trit., 5 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Anon
Jauciasi, kad Jonas jau truputi pavarges. Praeita menesi jis geriau atsidengdavo puolime, uzsiimdavo pozicijas, o dabar toks labiau stebetojas.
2021-05-06
+1
Vat šitos rungtynės yra įrodymas kodėl ROY turi laimėti Edwards o ne išlepintas kamuoliukas (Ball)