Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Įspūdingai rungtynes pradėjęs Nikola Jokičius per pirmąjį kėlinį surinko 24 taškus, o jo vedama Denverio „Nuggets“ (44-22) po pirmųjų dvylikos minučių beveik trigubai pirmavo prieš Niujorko „Knicks“ (37-29).

Rezultatyvūs perdavimai 6

Siautėjant serbui įtikinamą persvarą greitai susikrovusi „Nuggets“ savo aikštėje laimėjo 113:97 (34:12, 30:31, 25:26, 24:28).

Jokičius startavo iš žaidimo pataikydamas 8 iš 9 metimų, o finišavo su 32 taškais (10/14 dvit., 0/2 trit., 12/15 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyviais perdavimais per 29 žaidimo minutes.

„Knicks“ per pirmąjį kėlinį tesukrapštė 12 taškų ir į antrąjį ketvirtį išėjo su 22 taškų deficitu (12:34).

Puikiai pasirodė ir Facundo Campazzo, kuris per 33 minutes pelnė 16 taškų (3/5 dvit., 2/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus.

5 perimti kamuoliai – pakartotas asmeninis NBA rekordas.

Ketvirtajame kėlinyje „Knicks“ nesulaikė buvusio savo žaidėjo Austino Riverso, kuris per ketvirtį surinko 11 iš 25 savo taškų. Gynėjas per 28,5 minutės susmeigė 6 iš 9 tritaškių.

Bendrai „Nuggets“ iš toli realizavo 12 iš 39 šūvių (31 proc.).

„Knicks“ žvaigždė Juliusas Randle'as iš žaidimo pataikė 5 iš 15 metimų ir surinko 14 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus suklydo.

R.J. Barrettas taip pat nespindėjo taiklumu – tikslą pasiekė 4 iš 13 metimų iš žaidimo. Jo sąskaitoje – 14 taškų ir 3 atkovoti kamuoliai.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (10/14 dvit., 12/15 baud., 12 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 4 kld., 38 naud.), Austinas Riversas 25 (6/9 trit., 5/6 baud., 3 per. kam.), Michaelas Porteris 17 (4/6 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam.), Facundo Campazzo 16 (2/7 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam., 2 blok., 27 naud.), Shaquille'as Harrisonas 7 (5 atk. kam.).

„Knicks“: Immanuelis Quickley 18 (3/5 trit., 7/9 baud.), R.J. Barrettas (4/8 trit.), Reggie Bullockas (3/7 trit.), Julius Randle (5/10 dvit., 0/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Derrickas Rose'as (4/7 dvit., 2/3 trit.) po 14.