Netylant kalboms apie skraidančias žiežirbas tarp Indianos „Pacers“ žaidėjų ir vyr. trenerio Nate'o Bjorkgreno, rungtynėse su Sakramento „Kings“ užfiksuotas neeilinis incidentas.

GM: 38

Jo epicentre atsidūrė pirmasis Bjorkgreno asistentas Gregas Fosteris, kuris iš pažiūros buvo pasiryžęs pamokyti komandos aukštaūgį Gogą Bitadzę.

„Pacers“ atsiliekant 59:80, kartvelas prasižengė gynyboje ir Indianos ekipa tuoj pat paprašė minutės pertraukėlės. Prieš tai Bitadzė gynyboje be jokio pasipriešinimo praleido Moe Harklessą dėjimui ir nuo Fosterio sulaukė pastabų dėl nerodomų pastangų apsunkinti varžovui kelią krepšio link.

Jau kitoje atakoje Bitadzė įsmeigė tritaškį ir bėgdamas atgal šūktelėjo asistentui pridėdamas ir keiksmažodį.

„Sėskis“, – „Pacers“ treneriui pasakė kartvelas.

Prasidėjus minutės pertraukėlei nuo kėdės pakilęs Fosteris per atstumą pradėjo žerti priekaištus Bitadzei, o netrukus demonstratyviai ėmė artėti savo auklėtinio link.

Jam kelią pastojo grupelė „Pacers“ žaidėjų, o sulaikyti mėgino klubo žvaigždė Mylesas Turneris ir Jeremy Lambas.

Vidury atsidūręs Domantas Sabonis iš nesupratimo, kas dedasi, kraipė galvą.

Kai atrodė, jog aistros nurimo ir Fosteris atsitraukė, po akimirkos „Pacers“ asistentas vėl nusitaikė į Bitadzę, kurį apsupo palaikymą reiškę komandos bendražygiai.

Bitadzė mače su „Kings“ per 21 minutę pasižymėjo 5 taškais (1/2 dvit., 1/2 trit.), 6 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 2 blokuotais metimais ir 3 asmeninėmis pražangomis.

„Pacers“ 2019-aisiais į kartvelą investavo 18-ą naujokų biržos šaukimą. Fosteris Indianapolyje dirba nuo šio sezono pradžios, kada klubo vairą perėmė Bjorkgrenas.

ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski trečiadienį skelbė, jog „Pacers“ gerokai stringant, Bjorkgreno ateitį komandoje apgaubė dvejonių kupinas debesis

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus septynerioms rungtynėms, Indianos klubas balansuoja ties atkrintamųjų riba – su 30 pergalių per 65 rungtynes Rytuose rikiuojasi devintoje vietoje.

Bitadzės frazė asistentui:

Atrinkti (0) Visi (8)
lol
ner Warenno ir komanda nevaldoma, Domas neistemps viens, o treneriai ju stabas nba dzin
2021-05-06
-1
kasioguru
isivaizduoju kas nors is Barcos taip lepteletu kokiam Maskoliunui, tai Saras tokiam turbut ausis nuravetu. dar suprasciau butu zvaigzde, nes NBA vis tik zvaigzde ytra svarbiausia persona, bet cia tai pienius gruzinas.
2021-05-06
+1
Koks avinas
pakiso minusiniam domantukui ala "starui" toooky riebu kontrakta?uztat ir mato aplinkui visi,kam cia stengtis,nesamone kazkokia,tokiu ""ala all starru"""" kiekvienoj dugno komandoj po sesis
2021-05-06
+1
Lol
Bnews ne iki galo apibudino situacija kaip visada...Bitadze nesigyne ir pora ataku is eiles leido Harklessui visiskai laisvai pelnyti taskus, tada jam priekaistus pradejo reikst tas asistentas Fosteris. Imetes tritaski Bitadze jam leptelejo frazyte "sit the fuck down". Komandos vietoje as ta locha laikyciau ant suolo iki sezono pabaigos uz tokias nesamones.
2021-05-06
-1
Xd
realiai tai sabas nesigyne, ziurejau didele dali varzybu ir sabas ant tiek bbd ant gynybos kad vau