Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Pastarosiomis dienomis skandalų purtoma Indianos „Pacers“ (31-35) ekipa šiąnakt susitelkė ir iškovojo pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 133:126 (36:26, 36:32, 38:38, 23:30) palaužė Atlantos „Hawks“ (37-31) krepšininkus ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Komandos lyderiu buvęs Sabonis per 41 minutę pelnė 30 taškų (9/11 dvit., 3/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Carisas LeVertas pelnė du taškus su pražanga ir padidino „Pacers“ pranašumą iki 6 taškų – 127:121. Vis tik kitoje atakoje Bogdanas Bogdanovičius smeigė tritaškį ir sugrąžino „Hawks“ į rungtynes – 124:127.

LeVertas po šio epizodo atsakė dar vienu dvitaškiu, o po „Hawks“ paprašytos minutės pertraukėlės Danilo Gallinari prametė tritaškį ir svečiai buvo priversti taikyti priverstinių pražangų taktiką.

Savo baudų metimus pataikė tiek Justinas Holiday, tiek LeVertas ir „Pacers“ sugebėjo įtvirtinti pergalę.

„Hawks“ gretose geriausiai pasirodęs Trae Youngas surinko 30 taškų (8/13 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų, 4 atkovotus kamuolius, 1 bloką bei 4 klaidas.

„Pacers“: Carisas LeVertas 31 (10/17 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud., 12 rez. perd., 3 blok., 4 kld.), Domantas Sabonis 30 (9/11 dvit., 3/3 trit., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld.), T.J. McConnellas 19 (9/10 dvit., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Aaronas Holiday 15 (5/7 dvit., 5 rez. perd.), Dougas McDermottas 13 (5/9 dvit.), Oshae Brissettas 10 (8 atk. kam.), Justinas Holiday 9 (5 atk. kam.).

„Hawks“: Trae Youngas 30 (8/13 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud., 10 rez. perd., 4 kld.), Bogdan Bogdanovičius 28 (5/8 dvit., 6/10 trit.), Johnas Collinsas 25 (8/10 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Danilo Gallinari 15 (2/7 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Clintas Capela 10 (5/10 dvit., 9 atk. kam.), Kevinas Huerteris 8 (2/5 trit., 6 rez. perd., 2 blok.), Lou Williamsas 7.