Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Jonas Valančiūnas buvo Memfio „Grizzlies“ (33-33) lyderiu, tačiau lietuvio pastangų pasiekti pergalei nepakako.

Rezultatyvūs perdavimai 11

Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykoje 97:111 (32:31, 17:27, 21:20, 27:33) neprilygo Detroito „Pistons“ (20-47) ekipai.

Valančiūnas per 32 minutes pelnė 19 taškų (9/12 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 2 sykius suklydo.

Deividas Sirvydis aikštelėje nepasirodė trenerio sprendimu.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Valančiūno puskablio ekipas skyrė tik taškas (91:92), tačiau netrukus „Pistons“ surengė pergalingą spurtą.

Frankas Jacksonas pataikė baudas, Saddiqas Bey pridėjo dvitaškį, Cory Josephas atliko sėkmingą reidą link krepšio, Sekou Doumbouya įkrovė iš viršaus, o „Pistons“ laimėjo atkarpą 12:3 ir likus žaisti dvi minutes įgijo dviženklę persvarą – 104:94.

Valančiūnas likus pusantros minutės dar pataisė netikslų metimą bei sumažino „Grizzlies“ deficitą iki 7 taškų (97:104), tačiau tai buvo paskutiniai svečių taškų rungtynėse ir jiems atsitiesti nebepavyko.

„Mums reikėjo šios pergalės, – sakė „Pistons“ strategas Dwane‘as Casey. – Mūsų vyrukai paskutinėmis dienomis buvo nukabinę galvas. Tokia pergalė turėtų pakelti pasitikėjimą ir padėti tęsti mūsų kultūros statymą.“

„Manau, kad pradžioje demonstravome puikų susikaupimą, bet nesugebėjome to išlaikyti visas 48 minutes“, – teigė Jenkinsas.

„Pistons“ gretose dviženklį taškų skaičių pelnė 7 iš 9 aikštelėje pasirodžiusių krepšininkų, o rezultatyviausiai žaidę Josephas bei Wayne‘as Ellingtonas surinko po 18 taškų.

„Pistons“: Wayne'as Ellingtonas (6/10 trit.) ir Cory Josephas (8/14 dvit., 11 rez. perd., 3 per. kam.) po 18, Isaiah Stewartas 15 (6/9 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 3 blok.), Sekou Doumbouya 14 (7/11 dvit., 6 atk. kam.), Saddiqas Bey (3/4 trit., 5 atk. kam.) ir Jahlilas Okaforas (6/8 dvit., 5 atk. kam.) po 13, Frankas Jacksonas 11.

„Grizzlies“: Ja Morantas 20 (4/10 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Jonas Valančiūnas 19 (9/12 dvit., 16 atk. kam., 2 blok.), Jarenas Jacksonas 17 (3/7 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Johnas Koncharas 11 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Brandonas Clarke'as 10 (6 atk. kam., 2 blok.), Dillonas Brooksas 9 (4/9 dvit., 0/7 trit.), Kyle'as Andersonas 7 (2/7 dvit., 5 rez. perd.).

Jono Valančiūno pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (5)
Padainuokim
Su gimino, su gimino, su gimino diena. Smagūs tie grizlių komentatoriai
2021-05-07
-1
teziurejau pirma puse, tai tik 2 pastebejimai: gzizzliai budami be JJ nepasizymejo gera gynyba, tai dabar visiskas chaosas, ypac kai Jonas su JJ kartu zaidzia, ir antra, Jonas negalejo apsiginti pries Stewarta... labai prastas timingas grizzliams su JJ ivedimu, jeigu dar yra noru patenti i atkretamasias.. pralaimejimas Orlandui, dabar Pistonui, nors ir antrose b2b rungtynese, bet pries komandas, pries kurias turi laimeti, jei yra tikslas plaoffai. Jei tikslas tik paruosti JJ kitam sezonui, tai tada kaip ir aisku