Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Stephenas Curry rungtyniavo tik tris kėlinius, o „Golden State Warriors“ (34-33) pasiekė dar vieną pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose 118:97 (31:24, 30:25, 27:23, 30:25) susitvarkė su Oklahomos „Thunder“ (21-45) ekipa.

Curry per 31 minutę surinko 34 taškus (5/8 dvit., 6/13 trit., 6/7 baud.), 7 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 3 klaidas.

„Warriors“ į priekį pabėgo po ilgosios pertraukos. Solo šou užkūręs Curry surinko 8 taškus paeiliui, Draymondas Greenas realizavo baudas, Curry smeigė dar vieną tritaškį ir „Warriors“ pranašumas išaugo iki 14 taškų – 82:68.

Šeimininkai pradėtą darbą užbaigė ketvirtajame kėlinyje. Andrew Wigginsas pataikė iš toli, Jordanas Poole‘as pridėjo dvitaškį ir „Warriors“ pergalė klausimų nebekėlė – 93:74

„Warriors“: Stephenas Curry 34 (5/8 dvit., 6/13 trit., 6/7 baud., 7 rez. perd.), Mychalas Mulderis 25 (7/13 trit.), Andrew Wigginsas 18 (5/12 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Jordanas Poole'as 14 (4/5 dvit., 0/6 trit., 6/7 baud.), Kentas Bazemore'as 13 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Juanas Toscano-Andersonas 7 (9 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Thunder“: Ty Jerome'as 23 (5/8 dvit., 3/6 trit.), Darius Bazley 22 (4/13 trit.), Theo Maledonas 15 (4/6 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd.), Tony Bradley (4/4 dvit., 5 atk. kam.) ir Joshas Hallas (5 atk. kam.) po 8, Luguentzas Dortas 7 (2/7 dvit., 1/6 trit.).