Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Turkijos čempionate praūžė grandų derbis, kuriame susitiko į Eurolygos finalo ketvertą patekęs Stambulo „Anadolu Efes“ (28-1) ir Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (22-8) ekipa.

Daugiausia pataiko: Jan Vesely

Sunkią pergalę išvykoje 88:84 (12:21, 23:20, 27:23, 26:20) iškovojo Ergino Atamano treniruojami „Anadolu Efes“ krepšininkai.

Ulanovas rungtynėms registruotas nebuvo. Taip pat nežaidė lietuvio bendraklubiai Ahmetas Duverioglu, Nando De Colo, Kyle'as O'Quinnas, Jerrelas Eddie ir Ali Muhammedas.

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengė Krunoslavas Simonas, kuris per 26 minutes pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 3 bei prarado 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

„Fenerbahče“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Marko Guduričius, per 26 minutes surinkęs 20 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), 1 atkovotą bei 3 prarastus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Su 28 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu „Anadolu Efes“ klubas yra vienvaldis Turkijos čempionato lyderis, tuo metu „Fenerbahče“ žengia antri.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 20, Berkay Candanas 15, Tarikas Biberovičius 13, Janas Vesely 10 (5 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 21, Adrienas Moermanas 15 (12 rez. perd.), Bugrahanas Tunčeras 14.