Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Sunkią pergalę neįprastai prasidėjusiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse iškovojo Utenos „Juventus“ (23-13).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Žydrūno Urbono auklėtiniai išvykoje 108:94 (32:16, 22:29, 20:29, 34:20) palaužė Prienų „CBet“ (14-21) krepšininkus.

Ši pergalė dar labiau įtvirtino uteniškių pozicijas trečioje vietoje ir artimiausias persekiotojas Panevėžio „Lietkabelis“ (21-13) likus 2 turams atsilieka 2 pergalėmis.

„Juventus“ iš trečiosios vietos bus išstumtas, jeigu Panevėžio klubas pralaimės likusias dvejas rungtynes.

Tuo metu prieniškiams šios rungtynės nieko nelėmė, jie jau yra užsitikrinę penktąją vietą.

„CBet“ krepšininkai dvikovą su „Juventus“ pradėjo neįprastu protestu – po laimėto ginčo kamuolio prieniškiai specialiai nerengė pirmosios atakos.

Utenos komanda dėl to buvo įspėta – Mindaugas Kupšas net nešoko kovoti dėl ginčo kamuolio.

Pasibaigus 24 sekundėms „CBet“ gynėjas Dominykas Domarkas kamuolį padavė teisėjui, o nuo antrosios atakos komandos žaidė įprastu ritmu.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, Prienų komanda protesto ėmėsi dėl vėluojančių atlyginimų.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie sužaidė įspūdingą pirmąjį kėlinį ir po Vytauto Šulskio tolimo šūvio įgijo 16 taškų pranašumą (32:16).

Prieš ilgąją pertrauką Manto Šerniaus kariaunai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir po Manu Lecomte trijų baudos metimų paskutinėmis sekundėmis prieniškiai priartėjo iki 9 taškų (45:54).

Trečiajame kėlinyje „CBet“ galutinai sugrįžo į rungtynes, surengė įspūdingą spurtą 20:3 ir po Igno Sargiūno baudos metimų turėjo 3 taškų pranašumą (74:71).

Daugiausia pataiko: Marquis Wright

Netrukus svečiai atsakė atkarpa 10:2 ir likus 7 minutėms turėjo 6 taškų pranašumą (86:80), tačiau Prienų ekipa spurtavo 8:2, o Mindaugas Sušinskas išlygino rezultatą (88:88).

Vis dėlto „Juventus“ atsakė spurtu 9:0 ir likus 3 minutėms po Kupšo dvitaškio nutolo (97:88) bei iškovojo pergalę.

„CBet“ šiandien rėmėsi 8 krepšininkais. Nežaidė Justinas Jogminas, Egidijus Dimša, Tomas Digbeu ir Ernestas Mankauskas.

„Juventus“ į pergalę vedė Kupšas, kuris per 25 minutes pelnė 24 taškus (9/10 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 5 bei prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus.

Prieniškių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Sušinskas, kuris per 33 minutes pelnė 23 taškus (5/6 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 23 (5/6 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud., 26 naud.), Manu Lecomte (6/8 dvit., 2/6 trit., 8 rez. perd., 8 kld.) ir Ignas Sargiūnas (4/5 dvit., 10/10 baud., 4 kld.) po 21, Simas Jarumbauskas 10 (5 atk. kam.), Martynas Pacevičius 8 (3/7 dvit., 8 atk. kam.).

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 24 (9/10 dvit., 6/9 baud., 5 atk. kam., 32 naud.), Žygimantas Skučas 23 (2/2 trit., 11/12 baud., 29 naud.), Bryantas Crawfordas 19 (7/10 dvit., 5/5 baud., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Ignas Vaitkus 18 (6/7 dvit., 5 kld.), Vytautas Šulskis 9 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Aurimas Urbonas 8 (4 rez. perd., 3 per. kam.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (6)
Juve
Teisingai Net Urbonas pasidziauge Greiciausiai 3 vieta uzimant net ir Antrose runktynese pelnantv po 100 tasku Be Kariniausko geceviciaus ✊