Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Protestu pažymėtose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Prienų „CBet“ ekipa nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams (94:108), o prieniškių vyr. treneriui Mantui Šerniui ši dvikova kėlė daugiau klausimų nei atsakymų. Strategas negalėjo paaiškinti tam tikrų jo auklėtinių sprendimų.

Rezultatyvūs perdavimai 2

„Čia yra rungtynės, po kurių man kilo daugiau klausimų negu atsakymų. Tokios bangos tokiu atsakingu metu tikrai neturėtų būti. Aišku, žaidėjams buvo nelengva nusiteikti šioms rungtynėms.

Kai jau kišenėje yra vieta, labiau renkiesi su kuo nori žaisti atkrintamosiose, bet yra dalykų, kurių negalima atleisti. Žiūrint į statistiką, 25 klaidos ir dar tokiu metu. Man, kaip treneriui, daug klaustukų sukelia“, – pasakojo treneris.

„CBet“ krepšininkai mačą pradėjo netikėtu protestu – po laimėto ginčo kamuolio prieniškiai specialiai nerengė pirmosios atakos.

Utenos komanda dėl to buvo įspėta – Mindaugas Kupšas net nešoko kovoti dėl ginčo kamuolio.

Pasibaigus 24 sekundėms „CBet“ gynėjas Dominykas Domarkas kamuolį padavė teisėjui, o nuo antrosios atakos komandos žaidė įprastu ritmu.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, Prienų komanda protesto ėmėsi dėl vėluojančių atlyginimų.

Paklaustas apie šia situaciją, Šernius nenorėjo plėstis ir perdavė jį klubo direktoriui Adomui Kubiliui.

„Čia klausimas ne man, čia yra ne krepšinio klausimas. Šitą klausimą perduokite direktoriui. Aš turiu mokėti išsisukti iš šitos situacijos, nuteikti juos rūbinėje, kad jie viską atiduotų aikštelėje ir šitas parketas užsidegtų“, – komentavo treneris.

Po nesėkmingų 2 kėlinių bei jų metu tvyrojusios slogios nuotaikos, kurią atspindėjo „CBet“ žaidėjų protestas mačo pradžioje, Šerniui pavyko prikelti savo komandą iš letargo miego ir į trečiąjį kėlinį jie žengė visai kitu veidu – spurtavo 20:3 bei išsiveržė į priekį.

Vis dėlto lemiamu metu dažnai klydę prieniškiai vėl paleido vadžias ir „Juventus“ tiesiog nurūko į pergalę. Už tą skaudžią atkarpą 2:18, kuomet sprendėsi mačo likimas, Šernius atsakyti nežada. Jam vėl kilo klausimų dėl žaidėjų sprendimų.

„Taip, norėjosi su tuo trečiu kėliniu nueiti į ketvirtą. Nežinau, gal laiku nepakeičiau Manu Lecomte. Yra daug visokių keistų klausimų, kur norėčiau sėsti ir žiūrėti rungtynes kuo greičiau.

Man yra klausimas, kas įvyko per tą minutę laiko, kai mes varžovui iš niekur atidavėme 8 taškus. Gali būti kas nori, bet prisiimti kaltės už tą minutę, kaip treneris, aš tikrai neketinu. Už šitą atkarpą kiekvienas žaidėjas turės atsakyti“, – rėžė specialistas.

Ar tai gali paaiškinti aštuonių žaidėjų rotacija? Šernius į klausimą vėl atsakė klausimu.

„Ir čia man kyla klausimas, ar tikrai gali baigtis jėgos? Esame jauni ir žaidžiame prieš vyresnius, patyrusius krepšininkus, kurie nežaidžia tokiu tempu, kokį mes jiems uždavėme trečiame kėlinyje. Po šitų rungtynių daugiau klaustukų, tikiuosi, jog galėsiu į juos atsakyti“, – užbaigė Šernius.