Nuotr.: USA Today sports-Scanpix
Nuotr. USA Today sports-Scanpix

Joelis Embiidas dominavo po krepšiais, o jo vedamas Filadelfijos „76ers“ (46-21) pratęsė pergalių seriją

Rezultatyvūs perdavimai 3

Doco Riverso auklėtiniai namuose 109:107 (32:21, 38:33, 18:37, 21:16) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkus (30-37).

Likus 2 minutėms po Willy Hernangomezo dvitaškio svečiai įgijo 3 taškų pranašumą (107:104), tačiau Embiidas atsakė 2 baudų metimais, Tobiasas Harrisas smeigė tolimą metimą, kuris likus minutei persvėrė rezultatą „76ers“ naudai (109:107).

Naujojo Orleano krepšininkai turėjo tris šansus išlyginti arba persverti rezultatą, tačiau Ericas Bledsoe buvo netikslus, Lonzo Ballas suklydo, o lemiamoje atakoje kamuolį iš Bledsoe perėmė Harrisas ir „76ers“ triumfavo.

Nugalėtojų gretose dominavo Embiidas, kuris per 33 minutes pelnė 37 taškus (8/16 dvit., 3/4 trit., 12/12 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ ekipai Lonzo Ballas per 34 minutes pelnė 18 taškų (2/5 dvit., 4/13 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Naujojo Orleano ekipoje nežaidė Zionas Williamsonas, kuris gegužės 5-osios dvikovoje su Ouklendo „Golden Sate Warriors“ susižeidė pirštą.

Septynis kartus paeiliui laimėjęs „76ers“ rikiuojasi Rytų konferencijos viršūnėje. Tuo metu likus 5 mačams iki reguliariojo sezono pabaigos „Pelicans“ žengia vienuolikti bei kovoja dėl patekimo į NBA organizuojamą „Play-in“ turnyrą, kuriame varžysis 7-10 vietas užėmusios komandos.

„76ers“: Joelis Embiidas 37 (8/16 dvit., 3/4 trit., 12/12 baud., 13 atk. kam., 2 blok.), Tobiasas Harrisas 17 (4/11 dvit., 3/5 trit.), Sethas Curry 16 (4/8 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), George'as Hillas 11, Danny Greenas (2/8 trit., 5 atk. kam.) ir Benas Simmonsas (4/8 dvit., 9 atk. kam., 10 rez. perd.) po 8.

„Pelicans“: Jaxson Hayesas 19 (8/15 dvit., 8 atk. kam., 3 blok.), Lonzo Ballas (4/13 trit., 7 atk. kam., 5 kld.), Ericas Bledsoe (6/13 dvit., 1/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 18, Kira Lewis 13 (4/7 dvit., 4 rez. perd.), Wenyenas Gabrielis 12 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Willy Hernangomezas 11 (5/10 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), James Johnsonas 10 (5/7 dvit., 2 blok.).