Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau vyksta nuožmi kova dėl atkrintamųjų, o svarbią pergalę šiąnakt iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (38-29).

Rezultatyvūs perdavimai 7

Terry Stottso auklėtiniai savo aikštėje 106:101 (34:22, 25:33, 23:23, 24:23) palaužė Los Andželo „Lakers“ (37-30) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms po Alexo Caruso dvitaškio Kalifornijos ekipa priartėjo iki 2 taškų (90:92), tačiau šeimininkai atsakė spurtu 10:2 ir po C.J. McCollumo tolimo šūvio įgijo 10 taškų pranašumą (100:90).

Vis dėlto svečiai atsisakė pasiduoti, 7 taškus paeiliui surinko Anthony Davisas bei likus minutei komandas skyrė vienas metimas (97:100).

Kitoje atakoje Davisas blokavo Jusufo Nurkičiaus metimą ir „Lakers“ turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau Kyle'o Kuzmos tritaškis nebuvo tikslus, o pergalę baudų metimais įtvirtino Damianas Lillardas ir McCollumas.

„Blazers“ į pergalę vedė Lillardas, kuris per 39 minutes pelnė 38 taškus (7/9 dvit., 5/9 trit., 9/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo ekipos nuo nesėkmės neišgelbėjo Davisas, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 36 taškai (10/20 dvit., 2/3 trit., 10/15 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Lakers“ neturėjo savo žvaigždės LeBrono Jameso. Karalius gydosi čiurnos traumą.

Ši Portlando ekipos pergalė buvo labai svarbi kovoje dėl atkrintamųjų. „Lakers“ įveikę „Blazers“ krepšininkai įsitvirtino šeštoje Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės vietoje, o Los Andželo klubas atsilieka nuo jų vienu laimėjimu.

1-6 vietų savininkai žengs tiesiai į atkrintamąsias, o 7-10 pozicijas užėmusios komandos gegužės 18-21 susikaus pirmą kartą NBA organizuotame „Play-in“ turnyre ir varžysis dėl vietos atkrintamosiose.

Tai buvo aštuntoji „Lakers“ nesėkmė per 10 rungtynių ir likus 5 mačams Kalifornijos klubas Vakaruose žengia septintas.

„Blazers“: Damianas Lillardas 38 (7/9 dvit., 5/9 trit., 9/9 baud., 7 rez. perd., 4 kld.), C.J. McCollumas 21 (5/12 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd.), Normanas Powellas 19 (3/10 dvit., 3/8 trit.), Jusufas Nurkičius (5/8 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Enesas Kanteris (4/7 dvit., 10 atk. kam.) po 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 36 (10/20 dvit., 2/3 trit., 10/15 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 34 naud.), Alexas Caruso 18 (6/14 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 17 (4/5 dvit., 6/7 baud., 5 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Kasioguru 2
Davisas 😁Anthony
2021-05-08
+1
kasioguru
tai kad neapsimoka likt toj 6 vietoj ir uzsiraut ant Clippersu. kad ir kaip cia gerai Suns losia sezone, bet tai turbut lengviausias varzovas playofuose, nes vienintele komanda neturejusi rimtesniu traumu, todel ir rezultatas toks. nieks nestatyutu uz Suns poroj su Lakers.