Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Vokietijos pirmenybėse rungtyniaujantys Arnas Velička ir Osvaldas Olisevičius baigė savo sezonus.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Veličkos atstovaujamas Braunšveigo „Lowen“ (16-18) išvykoje 103:91 (29:25, 28:15, 26:33, 20:18) pranoko Gyseno „46ers“ (8-26) krepšininkus.

Velička per 24 minutes pelnė 12 taškų (2/2 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius ir suklydo 3 sykius.

21-erių įžaidėjo statistika per 20 sužaistų susitikimų šiame sezone siekė 13,3 taško, 5,6 rezultatyvaus perdavimo, 3,4 atkovoto kamuolio bei 14,3 naudingumo balo.

Kitose rungtynėse Olisevičiaus vedamas Bairoito „Medi“ (15-19) taip pat svečiuose 99:95 (26:41, 22:15, 29:16, 22:23) palaužė Gotingemo „Basket“ (13-20) ekipą.

Olisevičius aikštėje praleido 28 minutes, per kurias surinko 17 taškų (5/7 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius bei 3 klaidas.

Puolėjas šį sezoną fiksavo 13,8 taško, 3,3 sugriebto kamuolio, 1,9 rezultatyvaus perdavimo bei 13,6 naudingumo balo statistiką.

Nei „Lowen“, nei „Medi“ ekipos į atkrintamąsias nepateko. Veličkos komanda sezoną užbaigė devintoje vietoje, o Olisevičiaus – dešimtoje.