Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Luka Dončičius praktiškai nežaidė antroje rungtynių dalyje, tačiau tai Dalaso „Mavericks“ (40-28) ekipai iškovoti pergalės nesutrukdė.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai išvykoje 124:97 (39:30, 25:23, 34:19, 26:25) sutriuškino Klivlando „Cavaliers“ (21-47) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Dončičius iš aikštės buvo išvarytas pačioje trečiojo kėlinio pradžioje. Slovėnas grūmėsi su Collinu Sextonu dėl geresnės pozicijos po krepšiu, tačiau „Mavericks“ žvaigždės nervai neišlaikė ir šis atliko smūgį varžovui į tarpkojo sritį.

Teisėjams šis epizodas pro akis nepraslydo ir po pasitelktos peržiūros Dončičiui buvo skirta diskvalifikacinė pražanga. Slovėnas per visą sezoną taip pat yra gavęs 15 techninių pražangų, o dar viena tokia nuobauda reikštų diskvalifikaciją kitose rungtynėse.

„Žinau, kad trenkiau jam, bet nežinojau tiksliai kur, kol nepamačiau pakartojimo, – po dvikovos teisinosi Dončičius. – Nedariau to tyčia, o tokių situacijų per rungtynes būna nemažai. Paprasčiausiai du vyrukai kovėsi dėl atšokusio kamuolio.“

Dončičius sužaidė viso labo 22 minutes ir spėjo pelnyti 15 taškų (5/9 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud.), atkovoti 5 ir perimti 2 kamuolius, atlikti 5 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklysti.

„Mavericks“ iniciatyvą perėmė būtent trečiajame kėlinyje. Dorianas Finney-Smithas pelnė taškus iš po krepšio, Tiams Hardaway smeigė tritaškį, Dwightas Powellas įkrovė iš viršaus, o svečiai spurtavo 7:0 bei susikrovė 16 taškų persvarą – 75:59.

Apskritai, „Mavericks“ trečiąjį kėlinį laimėjo 34:19 ir lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami 26 taškų pranašumą (98:72).

Lyderio estafetę perėmęs Hardaway per 27 minutes surinko 25 taškus (2/2 dvit., 7/11 trit.), 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 atkovotus kamuolius.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 24 (5/14 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud., 7 rez. perd.), Mfiondu Kabengele 14 (4/5 dvit.), Brodrickas Thomasas 13 (2/2 trit., 2 blok.), Isaacas Okoro 12 (5/11 dvit.), Damyeanas Dotsonas 10 (2/6 trit.), Kevinas Love'as 8 (11 atk. kam.).

„Mavericks“: Timas Hardaway 25 (7/11 trit.), Joshas Richardsonas 20 (9/11 dvit.), Luka Dončičius 15 (5/9 dvit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 13 (3/3 trit., 7 rez. perd.), Dwightas Powellas 12 (6/8 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blok.), Nicolo Melli 9, Trey Burke'as (2 blok.) ir Boban Marjanovičius po 7.

Atrinkti (0) Visi (10)
Tai kai Valanciunui ant kaklo kojas uzsidejo tai irgi reikejo nusisypsot ir aciu pasakyt?