Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Mindaugas Kuzminskas buvo sunkiai sustabdomas, o lietuvio vedamas Krasnodaro „Lokomotiv“ pergalingai pradėjo Vieningosios lygos atkrintamąsias.

Daugiausia pataiko: Will Cummings

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namuose 89:80 (22:17, 14:30, 31:20, 22:13) palaužė Maskvos srities „Chimki“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Kuzminskas per 36 minutes pelnė 23 taškus (6/8 dvit., 2/4 trit., 5/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

Mantas Kalnietis nerungtyniavo dėl patirtos čiurnos traumos. Įžaidėjas į rikiuotę geriausiu atveju sugrįš per finalo seriją, jeigu „Lokomotiv“ į jį pateks.

Likus žaisti keturias minutes šeimininkų persvarą siekė vos tašką (79:78), tačiau tuomet Nigelas Williamsas-Gossas atliko sėkmingą reidą link krepšio bei smeigė tritaškį, o Drew Gordonas realizavo baudas ir likus pusantros minutės ekipas jau skyrė 8 taškai – 86:78.

Williamsas-Gossas prie pergalės pridėjo 20 taškų (7/11 dvit., 2/5 trit.), 11 rezultatyvių perdavimų ir 25 naudingumo balus.

Antrosios serijos rungtynės Pamaskvėje vyks ketvirtadienį.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 23 (6/8 dvit., 2/4 trit., 21 naud.), Nigelas Williamsas-Gossas 20 (7/11 dvit., 11 rez. perd., 25 naud.), Drew Gordonas 13 (5/8 dvit., 14 atk. kam., 24 naud.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas (6/11 dvit., 2/10 trit., 11 rez. perd.) ir Errickas McCollumas (5/9 dvit.) po 19, Sergejus Monia 12, Sergejus Karasiovas 11, Jevgenijus Valijevas 10 (8 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (4)
alio
nu idomu kur goss varys po sesono...nes tik atvykes i loko iskart dominuoja su nerealiu pataikymu.
2021-05-11
+3
Haha
Rimtai blaivykites... "tačiau tuomet Nigelas Williamsas-Gossas atliko sėkmingą reidą link krepšio bei smeigė tritaškį"...