Ant sezono pabaigos slenksčio atsidūrė lietuviškoji Permės „Parma“, kuri Vieningosios lygos (VTB) ketvirtfinalį pradėjo nesėkme.

Amžius: 27
Ūgis: 211 cm
Svoris: 115 kg
Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 66:86 (18:20, 15:19, 21:29, 12:18) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai, kurios garbe gina Artūras Gudaitis, ir serijoje iki 2 pergalių atsilieka 0-1.

Antrasis ir galbūt paskutinis „Parmos“ sezono mačas gegužės 13 dieną įvyks Permėje.

Abiejose stovyklose buvo lietuviškų netekčių. Jau kurį laiką „Zenit“ ekipai dėl čiurnos traumos negali padėti Gudaitis, o šiandien paaiškėjo, kad vienam iš „Parmos“ lyderių Adui Juškevičiui sezonas yra baigtas. Traumos priežastis kol kas neatskleidžiama.

Iš traumuoto Juškevičiaus lyderio vadeles perėmė kitas Permės klubo lietuvis Eigirdas Žukauskas, tačiau nuo nesėkmės neišgelbėjo. Puolėjas per 29 minutes pelnė 15 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

„Zenit“ į pergalę vedė Kevinas Pangosas, kuris per 29 minutes įmetė 17 taškų (2/5 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud.), atkovojo bei prarado po 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet šeimininkai spurtavo 10:2 ir po Willo Thomaso tritaškio įgijo 14 taškų pranašumą (49:35), kurį išlaikė iki pat dvikovos pabaigos.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 17 (8 rez. perd.), Tarikas Blackas 12 (5 atk. kam.), Austinas Hollinsas 11, Vitalijus Fridzonas ir Willas Thomasas (5 atk. kam.) po 10.

„Parma“: Eigirdas Žukauskas 15, Mareks Mejers 9, Borisas Savovičius 8.