Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (39-30) nenori žaisti NBA įkrintamosiose ir tęsia kovą dėl 6-osios pozicijos Vakaruose.

Rezultatyvūs perdavimai 3

NBA čempionai namie išplėšė pratęsimą ir 101:99 (24:25, 31:31, 18:20, 18:15, 10:8) įveikė Niujorko „Knicks“ (38-31) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusšeštos minutės svečiai turėjo 7 taškų persvarą (87:80), tačiau tuomet „Lakers“ sustabdė varžovus gynybos gniaužtuose, o pratęsimą išplėšė Wesley Matthewso dvitaškis. Gynėjas pataisė netaiklų Kentaviouso Caldwello-Pope'o tritaškį, likus žaisti 3 sekundes.

Pratęsime iniciatyva priklausė „Lakers“ ir likus 2 minutėms jie turėjo 5 taškų persvarą (98:93), bet Derricko Rose'o ir Juliuso Randle'o tritaškiai vėl nubloškė šeimininkus ant prarajos krašto – 99:98.

Lemiamą tritaškį, likus žaisti 21 sekundę, smeigė Talenas Hortonas-Tuckeris (101:99). Paskutinis R.J. Barretto metimas iš labai toli buvo netikslus.

Los Andželo komandai Andre Drummond per 35 minutes pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Anthony Daviso sąskaitoje – 20 taškų (8/22 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 3 klaidos.

Niujorko ekipos gretose išsiskyrė Rose'as, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 27 taškai (9/18 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Lakers“ ir vėl vertėsi be čiurnos skausmus jaučiančio LeBrono Jameso.

NBA čempionus po šios pergalės nuo 5-6 vietas užimančių Dalaso ir Portlando komandų skiria vienas laimėjimas.

„Knicks“ Rytuose dalinasi 4-6 vietas su Majamio „Heat“ ir Atlantos „Hawks“.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 23 (5/9 dvit., 4/8 trit.), Anthony Davisas 20 (8/22 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Andre Drummondas 16 (6/11 dvit., 18 atk. kam., 2 blok.), Talenas Hortonas-Tuckeris 13 (2/7 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (2/6 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.), Wesley Matthewsas (2/5 trit., 6 atk. kam.), Benas McLemore'as (2/5 trit.) po 8.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 31 (7/18 dvit., 4/8 trit., 5/5 baud., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Derrickas Rose'as 27 (9/18 dvit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Frankas Ntilikina 9 (3/4 trit.), R.J. Barrettas (0/7 trit.), Tajus Gibsonas (7 atk. kam.) po 8.

Atrinkti (0) Visi (3)
Jonas
Rose sugadino rungtynes Knicksam tris kartus. Neuždengė savo žmogaus atsistodamas už nugaros ir tas išlygino rezą ir į OT pasiuntė. Tada per OT neuždengė savo žmogaus ir tas trajaką pataikė (paskutiniai Lakers taškai). Paskutinė atakoj į medį įlipo ir pasa lik vidurio aikštės atidavė. Tada jau Barreto visiškas fail, išsigandęs kažkoks buvo. Žodžiu vėl kamuolių nepasiemė Knicks. Ginėjai turi ir savo žaidėjus ginti ir dar baudos aikštelėj kamuolius kovot. Labai trūksta Kniksam normalaus centro kaip Andre Drummondas ar Valančiūnas.
2021-05-12
+1
Bb
Vėl AD raišas, Caruso trauma. Nežinau labiau nuo traumų nukentėjusios ekipos. Dauguma tiesiog load management naudojasi. Tokiais tempais traumas gaunant nesurinks net startinio penketo. Gal jie kokias mišias tegul užsiperka. Greičiausiai Kyrie Irving juos prakeikė. Degino jis ten visokius skudurus, dabar į islamą atsivertė. Taip ir persekioja LBJ jis kaip kojų smarvė.
2021-05-12
Geros rungtynes, jeigu Lakers taip toliau ginsis tai bus jie labai sunkus varzovas playoffuose (aisku jeigu nesufeilins ir pateks ten). Dar tikrai nenurasyciau Lakers jeigu Bron ir AD bus gan sveiki playoffam. Is vakaru man tik Jazz ir Clippers ziurisi kaip rimti varzovai ir max Lakers tik su vienu is tu dvieju nebent tures zaisti.