Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Aštuoniolika rungtynių praleidęs Jamesas Hardenas žengė į aikštę nuo suolo ir kūrė šou Bruklino „Nets“ (46-24) fanams, kurie galėjo džiaugtis trečiąja komandos pergale paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 11

Gynėjas surinko 18 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų, o „Nets“ savo aikštėje 128:116 (35:20, 22:31, 39:30, 32:35) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (33-36).

Hardenas per 26 minutes realizavo 3 iš 4 dvitaškių, 3 iš 4 tritaškių, 3 iš 5 baudų, sugriebė 7 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

31-erių sportininkas nuo balandžio pradžios nerungtyniavo dėl pakinklinės sausgyslės traumos.

Hardenas dvikovą ne starto penkete pradėjo pirmąkart nuo 2011-2012 m. sezono, kada rungtyniaudamas Oklahomos „Thunder“ klube laimėjo geriausio šeštojo žaidėjo titulą.

Įspūdingą perdavimą „Nets“ generolas atliko antrajame ketvirtyje, kada būdamas ties vidurio linija pasiuntė kamuolį pažeme tarp keturių „Spurs“ krepšininkų, o atakos smaigalyje atsidūrusiam Jeffui Greenui teliko įkrauti iš viršaus.

„Nets“ su Hardenu šį sezoną fiksuoja pergalių ir pralaimėjimų santykį 28-7. Krepšininkas praleido 20 iš 21 paskutinių rungtynių, o per jas Bruklino ekipa pasiekė 12 pergalių bei patyrė 9 nesėkmes.

Starto penkete žaidęs Mike'as Jamesas per 26 minutes įmetė 12 taškų (3/9 dvit., 2/3 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, sykį suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Smūgį į veidą praėjusiame susitikime praleidęs Kyrie Irvingas negalėjo padėti Bruklino ekipai.

„Nets“ situaciją namų tvirtovėje kontroliavo nuo pirmojo kėlinio, po kurio buvo priekyje 35:20. Antrajame ketvirtyje „Spurs“ laimėjo atkarpą 14:2 ir priartėjo iki 34:37, bet šeimininkai iniciatyvos nepaleido.

GM: 43

Nicolasui Claxtonui trečiojo kėlinio viduryje įkrovus iš viršaus, Bruklino klubas turėjo užtikrintą – 16 taškų persvarą (84:68).

Landry Shametas realizavo 5 iš 7 tritaškių ir su 21 tašku buvo rezultatyviausias „Nets“ žaidėjas.

Pergalė Brukline „Spurs“ būtų leidusi užsitikrinti vietą įkrintamosiose. Greggo Popovichiaus kariaunai liko trejos rungtynės: svečiuose su Niujorko „Knicks“ ir dukart paeiliui namuose su Finikso „Suns“.

„Nets“: Landry Shametas 21 (5/7 trit.), Jamesas Hardenas (3/4 trit., 7 atk. kam., 11 rez. perd., 2 blok., 4 kld., 30 naud.), Nicolasas Claxtonas (7/8 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 18, Jeffas Greenas 16 (6/6 dvit.), Bruce'as Brownas (6/9 dvit., 11 atk. kam.), Kevinas Durantas (4/6 dvit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 blok.) po 14, Blake'as Griffinas 13 (4/5 dvit., 4 rez. perd.), Mike'as Jamesas 12 (3/9 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.).

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 21 (9/14 dvit., 5 rez. perd.), Dejounte Murray (7/15 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Patrickas Millsas (3/7 trit.) po 15, Rudy Gay 10 (2/7 trit., 5 atk. kam.), Lonnie Walkeris 9 (3/7 trit.), Devinas Vassellis 8 (0/6 trit.), Keldonas Johnsonas (3/8 dvit.), Keita Batesas-Diopas, Gorgui Diengas po 7.

Hardeno žaidimo momentai:

Shameto žaidimo momentai:

Rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (2)
As
Konkretus teisėjų cirkas hardenas užlipa ant kojos varžovui ir ph dar vėliau prieš jį duoda...
2021-05-13
-1
:D
Net sunku kaip siu laiku minkstuciai, pukuoti meskuciai zaistu pries 80s-90s zaidejus kai buvo leidziamas hand checking\'as :D Kaip inkstu Leprincese kai koks Rodmanas kiekvienoje atakoje vanotu ji :D