Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Atlantos „Hawks“ (39-31) komandoje augantis talentas Trae Youngas per pirmuosius dvejus NBA karjeros metus tik iš šono stebėjo, ką reiškia rungtyniauti atkrintamosiose.

GM: 61

Dabar 22-ejų gynėjas galiausiai tai galės patirti savo kailiu. Krepšininkas surinko 33 taškus ir atvedė „Hawks“ į antrąją pergalę paeiliui 120:116 (35:30, 21:29, 27:32, 37:25) prieš Vašingtono „Wizards“ (32-38).

Sulig ja Atlantos klubas užsitikrino vietą atkrintamosiose, kuriose nežaidė nuo 2017-ųjų.

„Jaučiau, kad tiek komandos vyrai, tiek aš nebuvome sulaukę pripažinimo, kurio nusipelnėme, – sakė Youngas. – Bet viskas ateina su pergalėmis. Ir štai mes čia.“

Youngas per 37 minutes įmetė 33 taškus (10/17 dvit., 2/8 trit., 7/7 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 8 kamuolius bei 5 sykius suklydo.

Likus žaisti beveik tris minutes Alexas Lenas pataikė abi baudas ir „Wizards“ dar buvo priekyje 116:111, bet per likusį laiką nebepelnė nė taško.

Clintui Capelui blokavus Russellą Westbrooką, likus 31,3 sekundės, JAV sostinės klubo pranašumas siekė 116:114, tačiau Johnas Collinsas smeigė tritaškį ir išvedė šeimininkus į priekį – 117:116.

Raulis Neto po minutės pertraukėlės prametė dvitaškį, Solomonas Hillas pataikė abi budas, Davis Bertans netaikliai atakavo iš toli, Kevinas Huerteris pataikė baudą ir padėjo tašką – 120:116.

Bogdanas Bogdanovičius per 40 minučių realizavo 4 iš 10 tritaškių ir surinko 20 taškų.

Capelos sąskaitoje – 17 taškų (7/7 dvit.) ir 11 kamuolių.

„Wizards“ paskui save tempęs Russellas Westbrookas pelnė 34 taškus (8/19 dvit., 4/9 trit., 6/8 baud.), atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei 4 sykius suklydo.

„Hawks“: Trae Youngas 33 (10/17 dvit., 2/8 trit., 7/7 baud., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld., 30 naud.), Bogdanas Bogdanovičius 20 (4/5 dvit., 4/10 trit., 3 per. kam.), Johnas Collinsas 18 (3/7 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 2 blok.), Clintas Capela 17 (7/7 dvit., 11 atk. kam., 2 blok., 25 naud.), Onyeka Okongwu 11 (5/7 dvit.).

„Wizards“: Russellas Westbrookas 34 (8/19 dvit., 4/9 trit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 15 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld., 32 naud.), Danielis Gaffordas 16 (8/11 dvit.), Raulis Neto (5/8 dvit.), Davis Bertans (4/10 trit.) po 14, Rui Hachimura 11 (4/9 dvit., 6 atk. kam.), Chandleris Hutchisonas 8 (5 atk. kam.).