Permės „Parmos“ krepšinio sezonas – baigtas. Lietuviškasis klubas sausai krito Vieningosios lygos (VTB) ketvirtfinalyje.

Amžius: 28
Ūgis: 201 cm
Svoris: 98 kg
Gimimo vieta: Šilutė, Lietuva

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose antrajame ketvirtfinalio mače 62:98 (10:22, 20:27, 24:24, 8:25) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis, ir seriją pralaimėjo 0-2.

Pirmąją tarpusavio dvikovą 86:66 taip pat laimėjo „Zenit“.

Abiejose stovyklose buvo lietuviškų netekčių. Jau kurį laiką „Zenit“ ekipai dėl čiurnos traumos negali padėti Gudaitis, o „Parmos“ gretose nežaidė Adas Juškevičius.

Ryškiausiai pralaimėtojų gretose žaidė kitas Permės klubo lietuvis Eigirdas Žukauskas. Puolėjas per 31 minutę pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Sankt Peterburgo klubą į pergalę vedė Kevinas Pangosas, kuris per 22 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/3 baud.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, sykį suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Pusfinalyje „Zenit“ susitiks su Maskvos CSKA ir Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ poros nugalėtoju. Šioje serijoje po pirmųjų rungtynių 1-0 pirmauja maskviečiai.

Tuo metu „Parma“ su šiuo pralaimėjimu užbaigė savo sezoną. Kovas FIBA Europos taurėje prieš mėnesį baigę Maskvyčio auklėtiniai iki šiol žaidė tik Vieningoje lygoje.

„Parma“: Eigirdas Žukauskas 15, Maksimas Grigorijevas 12, Marekas Mejeris 10 (5 atk. kam.), Vladimiras Ivlevas 8.

„Zenit“: Alexas Poythressas 16, Austinas Hollinsas 13, Willas Thomasas 12 ir Andrejus Zubkovas po 12, Kevinas Pangosas 11 (13 rez. perd.).

Wowa
Kevinas Pangosas, kuris per 22 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/3 baud.),. Jūs prieš publikuodami straipsnį ji bent perskaitot? O Parma sezoną baigė 6 pralaimėjimais iš eilės. Nekazka