Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Dramatišką pralaimėjimą paskutinėmis sekundėmis Italijos čempionato atkrintamosiose patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Banco di Sardegna“ klubas.

Daugiausia pataiko: Miro Bilan

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 91:92 (24:14, 19:21, 20:27, 18:19, 10:11) nusileido Venecijos „Umana Reyer“ komandai ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka 0-1.

Antrasis mačas bus žaidžiamas penktadienį.

Likus 2 sekundėms Sasario ekipa pirmavo 1 tašku (91:90), tačiau tritaškio metimo metu pražangą uždirbęs Austinas Daye pataikė 2 baudas iš trijų (92:91), per likusį laiką svečiai atakos surengti nebesugebėjo ir „Umana Reyer“ triumfavo.

Bendžius per 36 minutes pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, 4 sykius suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

„Umana Reyer“: Jeremy Chapellas 19, Andrea De Nicolao ir Julianas Stone'as po 15, Austinas Daye'us 12.

„Banco di Sardegna“: Miro Bilanas 19, Eimantas Bendžius 15, Stefano Gentile 14, Filipas Kruslinas ir Marco Spissu po 12.