Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias savo ekipoje, Tadas Sedekerskis puikiai grūmėsi po krepšiais, o jų vedamas Vitorijos „Baskonia“ (23-10) klubas Ispanijos čempionate (ACB) nutraukė dviejų nesėkmių paeiliui seriją.

Gimimo vieta: Neringa, Lietuva

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 81:63 (29:9, 9:23, 14:9, 29:22) nugalėjo San Sebastiano „Gipuzkoa“ (7-27) krepšininkus, kuriems tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Giedraitis buvo vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose ir per 34,5 minutės pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 asmenines pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Rezultatyviau už Giedraitį žaidė tik Achille Polonara. Italas surinko 23 taškus (8/12 dvit), 7 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 25 naudingumo balus.

Kitas baskų lietuvis Sedekerskis taip pat gavo daug laiko pasireikšti. Puolėjas ant parketo praleido 26,5 minutės ir pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Polonaros perdavimas ir Sedekerskio dėjimas:

Iškovoję pergalę, „Baskonia“ krepšininkai pasivijo „Valencia“ (23-11) ir kitame ture galės juos aplenkti bei pakilti į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Tuo metu likus 4 turams „Gipuzkoa“ tūno čempionato dugne ir šansai išlikti aukščiausiame Ispanijos divizione vis mažėja.

Sedekerskio perdavimas Polonarai pasibaigęs dėjimu:

„Gipuzkoa“: Vinie Okouo 14 (6/14 dvit., 13 atk. kam.), Johnas Dee 13, Dino Randončičius 12, Janas Španas 11.

„Baskonia“: Achille Polonara 23 (8/12 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 17, Pierria Henry 14, Arturs Kuručs ir Tadas Sedekerskis po 7.