Metimus pro šalį svaidęs Domantas Sabonis spindėjo skirstydamas perdavimus, tačiau Indianos „Pacers“ (33-37) lietuvį sustabdė trauma.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Brookas Lopezas krisdamas po kontakto įsirėžė į Sabonio kelį, pakritęs Lietuvos rinktinės puolėjas skausmo perkreiptu veidu susiėmė už kojos ir dėl kelio skausmų neberungtyniavo.

Be jo likusi „Pacers“ savo aikštėje 133:142 (38:39, 28:30, 30:40, 37:33) nusileido Giannio Antetokounmpo tempiamai Milvokio „Bucks“ (45-25).

Susidūrime su Lopezu Saboniui buvo užfiksuota pražanga puolime. Tautiečiui sėdus ant suolo, „Pacers“ atsiliko 75:90.

„Domantas neberungtyniavo saugumo sumetimais“, – situaciją komentavo „Pacers“ strategas Nate'as Bjorkgrenas.

Sabonis per 26,5 minutės iš žaidimo pataikė 5 iš 19 metimų, surinko 10 taškų ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų. 13 iš jų buvo atlikta dar per pirmąją rungtynių pusę.

Remiantis „Elias Sports“, tai – rekordinis rezultatas nuo 1997-1998 m. sezono, kada buvo pradėta fiksuoti rungtynių seka.

Sabonis taip pat atkovojo 6 kamuolius.

25-erių krepšininkas praėjusiame mače su Filadelfijos „76ers“ išdalino 15 perdavimų ir užfiksavo karjeros rekordą.

„Pacers“ baudos aikštelėje siautėjęs Antetokounmpo pelnė 40 taškų (13/17 dvit., 1/1 trit., 11/16 baud.), atkovojo 15 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jrue Holiday įmetė 20 taškų (8/10 dvit., 0/4 trit., 4/5 baud.) ir išskirstė 14 rezultatyvių perdavimų. 193 cm ūgio atakų organizatorius blokavo net 4 metimus.

„Pacers“ gretose vietoje traumuoto Malcolmo Brogdono rungtynes startiniame penkete pradėjęs T.J. McConnelis susižeidė nykštį ir antrajame ketvirtyje nerungtyniavo apie keturias minutes.

GM: 61

Po ilgosios pertraukos gynėjas pasirodė aikštėje su tvarsčiu ant rankos ir iš viso žaidė net 44,5 minutės, pelnė 23 taškus (9/17 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei 4 kartus suklydo.

Traumų išretinta Indianos komanda daugiausiai vertėsi aštuoniais žaidėjais, o vėliau savojo šanso sulaukė ir Cassiusas Stanley, aikštėje praleidęs 5 minutes.

Tritaškiais „Bucks“ besipriešinę „Pacers“ krepšininkai pataikė 21 tolimą metimą iš 43 (49 proc.). Justinas Holiday susmeigė 8 iš 12 tritaškių ir pakartojo karjeros rekordą.

Tuo metu nesulaikomas Antetokounmpo metė daugiau baudos metimų (16, pataikė 11) nei visa Indianos ekipa (15, pataikė 12).

„Pacers“: Justinas Holiday 26 (8/12 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud.), T.J. McConnellis 23 (9/17 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Oshae Brissettas (5/8 trit.), Dougas McDermottas (5/8 dvit., 3/7 trit.) po 19, JaKarras Sampsonas 14 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Kelanas Martinas 12 (3/8 dvit., 2/5 trit., 9 atk. kam.), Domantas Sabonis (5/16 dvit., 6 atk. kam., 14 rez. perd.), Goga Bitadzė (2/3 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40 (13/17 dvit., 11/16 baud., 15 atk. kam., 6 rez. perd., 51 naud.), Khrisas Middletonas 22 (7/10 dvit., 2/7 trit., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 21 (9/14 dvit., 8 atk. kam.), Jrue Holiday 20 (8/10 dvit., 14 rez. perd., 4 blok., 34 naud.), Bobby Portisas 12 (2/2 trit.), Donte DiVincenzo (2/5 trit., 9 atk. kam.), Jeffas Teague (2/2 trit.) po 8.