Nuo suolo pakilęs Ignas Brazdeikis tryško iniciatyva ant parketo, tačiau lietuvis pristigo taiklumo.

Taškai 27
Taiklumas 9-12
Atkovoti kamuoliai 3
Rezultatyvūs perdavimai 5

Orlando „Magic“ (21-49) gretose besigrūdinantis puolėjas iš žaidimo įmetė 4 iš 14 metimų ir pelnė 9 taškus, o komanda svečiuose 93:116 (16:29, 25:32, 30:32, 22:23) nusileido Atlantos „Hawks“ (40-31).

22-ejų lietuvis aikštėje praleido 27 minutes, realizavo 3 iš 7 dvitaškių, 1 iš 7 tritaškių, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po kartą prasižengė ir suklydo.

14 išmestų metimų – naujas Brazdeikio rekordas. Iki tol daugiausiai per rungtynes jis krepšį buvo atakavęs 11 sykių.

Orlando ekipai iki sezono pabaigos liko dvejos išvykos rungtynės su Filadelfijos „76ers“.

Dar pirmajame ketvirtyje 13 taškų pranašumą (29:16) įgijusi „Hawks“ prieš ilgąją pertrauką dominavo 61:41. Trečiajame kėlinyje Bogdanui Bogdanovičiui pataikius baudas, šeimininkai pirmavo rekordine persvara – 85:55.

Nate'as McMillanas lemiamame kėlinyje pasinaudojo proga pailsinti startinio penketo žaidėjus.

Rezultatyviausiai pasirodęs Bogdanovičius įmetė 27 taškus (5/5 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.).

Trae Youngas pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 0/5 trit., 4/4 baud.) ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Šeštą kartą per paskutiniąsias septynerias rungtynes laimėjusi „Hawks“ sutvirtino savo šansus finišuoti ketvirtoje vietoje, garantuojančioje namų aikštės pranašumą mažiausiai vienoje atkrintamųjų serijoje.

Atlantos ekipai liko sužaisti su blogiausia lygos komanda Hjustono „Rockets“.

„Hawks“ aplenkti dar gali tiek Niujorko „Knicks“ (39-31), tiek Majamio „Heat“ (39-31), kurioms dar liko po dvejas rungtynes.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 27 (5/5 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd., 32 naud.), Trae Youngas 18 (7/9 dvit., 0/5 trit., 7 rez. perd.), Clintas Capela (5/11 dvit., 14 atk. kam.), Kevinas Huerteris (4/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.) po 14, Johnas Collinsas 12 (4/6 trit., 6 atk. kam.), Danilo Gallinari 10.

„Magic“: R.J. Hamptonas 18 (3/10 dvit., 4/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Wendellas Carteris (4/9 dvit., 11 atk. kam.), Cole'as Anthony (4/9 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) po 12, Donta Hallas 11 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Chassonas Randle'as (3/6 trit.), Ignas Brazdeikis (3/7 dvit., 1/7 trit.) po 9, Gary Harrisas 7 (1/6 trit.).